Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a requiem és a...

Mit gondoltok a requiem és a kosaras naplója című filmekről?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A kosaras naplóját láttam. Szerintem nagyon jó film, de igencsak korhatáros, el kell jutni agyilag oda, hogy valaki értelmezni tudja.

Nagyon jól tükrözi hogy épül le egy ember, hogy megy tönkre egy család a drog miatt.

A másik filmet nem ismerem.

2009. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy sajnos több köze van a valósághoz ezeknek a filmeknek, mint pl. egy vígjátéknak, amin jót nevet az ember.

Szóval ez bárkivel megtörténhetett, megtörténhet, mint a filmben.

Amúgy nem szeretem az ilyen filmeket,de ez az én egyéni dolgom.

2009. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

[link]

Itt hallhatsz egy baromi jó ajánlót a Rekviem... -ről. Én még nem láttam, de FELTÉTLENÜL meg fogom nézni.


Itt van sok vélemény:

[link]

Meg a kosarasról is:

[link]

2009. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kosaras naplója sztem nagyon jó! Mi az osztályommal néztük és mindenkire hatással lett! Mély benyomást tett mindenkiben.
2009. ápr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én csak a requiemet láttam, hát az.. betett. hetekig a hatása alatt voltam, kegyetlen. :|
2009. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a requiem egy álomért az egyik kedvenc filmem, tökéletes zene, kép világ, megrázó történettel. csak ajánlani tudom, megnézés után ki fogod jelenteni, hogy soha nem nyúlsz hozzá a heroinhoz :D
2009. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*képi világ
2009. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

én is az osztályommal néztem meg a kosarast,a rekviemet pedig egy drogos csoporttal kórházban sztem nagyon yo filmek

és köszönöm a vélemyényeket

2009. ápr. 13. 17:11
 9/9 anonim ***** válasza:
A Requiem szerintem nagyon hatásvadász, tinédzser fejjel viszont prevenciónak szerintem jó lehet. A Kosaras viszont realistább és elég kemény, az inkább preventívebb, viszont nem feltétlen nézetném meg kisebbekkel. Én 16 évesen láttam először, elég rossz élethelyzetben, és az utána jövő éveimre elég súlyosan rányomta a bélyegét. Én is megjártam a narkós tat, igaz, annyira nem mélyen, mellette pont aznap éjjel néztem, amikor utoljára aludtam anyáéknál otthon, másnap pedig örökre leléptem onnan. Húzós volt na :)
2021. dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!