Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók c. sorozatba...

Vámpírnaplók c. sorozatba Katherine mikor tűnik fel?

Figyelt kérdés

Lesz olyan hogy találkoznak Elenával?

ja és Elena miért hasonlít rá?

milyen kapcsolat van közöttük?


2011. júl. 13. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

-2.évad 1.rész,ha jól emlékszem.


-Igen,fog találkozni Elenával,nagyon sokszor a 2.évadban.


-Van egy átok,amit egy Petrova hasonmással pecsételtek meg,ez azt jelenti,hogy akkor lehet megtörni az átkot,ha a Petrova hasonmást feláldozzák.Katherine volt ez a Petrova hasonmás,csak őt nem lehetett feláldozni,mivel vámpirrá vált.Katherinának született egy gyereke és neki a leszármazottja Elena,aki a következő hasonmás.A hasonmás ezért születik,hogy meg tudják törni az átkot.Az átok megtöréséhez 3személy kell:egy ember(a hasonmás:Elena),egy vérfarkas(Tyler),egy vámpir(Caroline),egy boszorkány (Bonnie) és a holdkő.


Ez majd kicsit máshogy fog alakulni a sorozatban,majd meglátod,hogyan,ha érdekel leirom,de jobb ha magad látod majd. :)

2011. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

jaj inkább légyszi írd le.

most az első évad végén tartok.

még azt szeretném emgtudni,hogy lesz annak következménye,hogy Damon megcsokólta Elenát?

jaj nagyon köszönöm válaszod:D

2011. júl. 13. 20:25
 3/13 A kérdező kommentje:
ja. Katherine volt. xD
2011. júl. 13. 20:53
 4/13 A kérdező kommentje:
még annyit hogy valah Elena és Damon között lesz valamii?:D
2011. júl. 13. 21:33
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia.Na szóval,igen az a csók,amit te láttál az Damon-Katherine csók volt.


Elena és Damon között,a második évad utolsó részében lesz egy igazi csók,amikor Elena csókolja őt meg,ennek a következményét még nem tudjuk,majd csak a harmadik évadban derül ki.Szerintem a két legizgalmasabb rész a második évad utolsó két része,amikor is történik meg a feláldozás.Vámpirnak Elena nagynénijét Jennát fogják feláldozni,akit az utolsó előtti részben átváltoztatnak.Vérfarkasnak Julest(Tyler barátja),boszorkánynak ott lesz Greta Martin(második évadban lesz róla szó,egy lány,aki Klausnak "szolgál"),és ugye Elena is szükséges az átok megtöréséhez.Amikor megtörik az átok Elenának meg kéne,hogy haljon,de ez nem történik meg,mivel Bonnie elmond egy olyan varázsigét,amivel Elena apja(John) feláldozza magát,hogy ő haljon meg és ne Elena.Igy elérik,hogy Elena nem lesz se vámpir,se nem hal meg,tovább élni fog emberként.

Mindez előtt Damont megharapja Tyler vérfarkasként,és ugye a vérfarkas harapás halálos a vámpirok számára.Damon haldoklik,Elena ápolja őt,ekkor történik meg a csók,amikor már úgy van,hogy Damon tényleg meghal,nincs gyógymód.Az utolsó pillanatban betoppan Katherine az ellenszerrel,ami nem más,mint Klaus vére.Ha még nem tudnád ki az a Klaus ő a "főgonosz",aki fél vámpir,fél vérfarkas,de a kettő közül csak az egyik énje képes lenni,ezért szükséges neki az átok megtörése,mivel azzal,hogy megtörik az átok képes lesz egyszerre vámpir és vérfarkas is lenni,és igy ő mindenkinél erősebb lesz.

Amúgy szerelmi részből annyi,hogy Bonnie összejön Jeremyvel,és Caroline is majdnem összejön Tylerrel(szerintem harmadik évadba tuti összejönnek már végre).


Egyelőre ennyi jutott eszembe,bármi kérdeésed lenne irj. :)

2011. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

jaj nagyon köszönöm. aranyos vagy. ment a zöld kezecskee:D

ám szerinted Damon és Elena összejönnek,mármint úgy,hogy járjanak? és Elenából lesze valaha vámpír?


:D:D

2011. júl. 13. 21:54
 7/13 A kérdező kommentje:
na és még az,hogy Katherine meg fog halni?(remélem)xD
2011. júl. 13. 21:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy össze jönnek-e,de nagyon remélem.Olyan szépek együtt,Elenához jobban illik Damon.Harmadik évadban szerintem lesz közöttük valami. :)

És Katherine egyelőre nem halt meg,második évadban még végig él,majd meglátjuk mit hoz a harmadik.Arról,hogy Elena vámpir lesz-e nem tudok,bár a könyvekben átváltozik,de a könyv,meg a sorozat eléggé eltér egymástól,de aztán meg lehet.


Amúgy nagyon szivesen,szeretek vámpirnaplókról irni/beszélni,úgyhogy szivesen leirok mindent.És mégha a sorozatban nem is jönnek össze Damon és Elena,már ki van tűzve az esküvőjük időpontja,ezen a héten olvastam,hogy decemberben összeházasodnak Ian Somerhalder és Nina Dobrev.

2011. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

juj dejóó.

jaj énis szeretem az ilyen vámpíros filmeket,dolgokat:D


ám lány vok és 14. te?

ha gondolod dobj egy privit...:D

2011. júl. 13. 22:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Aha,mostanában nagyon rákattantam erre a sorozatra,most könyvben olvasom,amig nem jön ki a harmadik évad.

Amúgy én is lány vagyok,15éves.

Nem tudok neked irni,mert nem állitottad be,a kérdés kiirásánál,hogy irhassak privit.

2011. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!