Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók! Vajon lehet-e...

Vámpírnaplók! Vajon lehet-e (majd) valami Katherine és Elijah között?

Figyelt kérdés
Azért gondolom, mert a 2/19 visszaemlékezéseinél nagyon is úgy tűnt, hogy Elijah érez/érzett valamit Katherine iránt, már csak ahogy ránéz, az is... oké, tudom, hogy csak egy sorozat, de akkor is. :)
2011. jún. 12. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elijah.. :D Imádom...:) Én mondjuk most azon a véleményen vagyok hogy beleesett Elenába... úgyértem amikor van a visszaemlékezős rész, akkor mondja hogy Szerelmes lettem Katherine-be *itt Elenára néz* de soha többé nem fogom elkövetni ezt a hibát *és gyorsan elkapja a fejét*. Remélem érthető voltam. :D
2011. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet. Egyébként Elijah szerintem iszonyatosan szexi karakter :P
2011. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyeljetek, teljesen igazatok van, csak arról megfeledkeztetek, hogy Elijah halott. Tudom, ez nem sok midnenben gátolja a dolgot, fel lehet éleszteni, de úgy tűnik Klaus egy igen speckó kis helyre zárta be xD

Amúgy remélem vki kihúzza szegényből azt a karót. Wáá de az nagyon nagy volt, amikor Elena kihúzta és mivel közben Elenáé lett a ház, ő nem volt behívva. Már kíváncsi voltam, mi van akkor, ha egy vempájör nincs behívva és vhogy bekerül.

2011. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, nem vagyok egyedül az Elijah-imádatommal xD Első, igen, tudom mire gondolsz, és tudod, mi a válaszom? :) Nincs olyan természetfeletti férfi vagy emberférfi Elena családtagjain kívül, aki ne mozdult volna rá legalább egyszer xD

Harmadik: Tudom, hogy most halott, de mivel a harmadik évad az Elsőké, gondolom feltámasszák csóri szexi öltönyös hapsit, a családjával együtt xD Meg szerintem az Elsők családja lesz csak képes legyőzni Klaust...

2011. jún. 13. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Elijah-t már biztos, hogy feltámasszák a többi Őssel együtt. Szerintem az igazi Petrovába volt szerelmes és ezek az érzések Katherine iránt is megjelentek, ugyanis a hasonmása. Lehetséges, hogy kialakulhat vmi köztük a többi évadban, legfőképp Elijah felől, de szerintem Katherina csak kihasználná.
2011. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Áh, énis remélem azért, hogy feltámasztják mégis szegényt. Bírnám, nem tud semelyik odlalra állni, mert uzgye Klaus megölte, és azért mégis, Elenák meg dühösek rá, mert nem ölte meg Klaust. Max Stefan lenne olyan aranyszívű h megbocsát neki, de ő ugye el van foglalva a gonoszkodással, legnagyobb örömömre :D

Remélem, visszatér az eredeti Petrova, és, hogy feltámasztják az egész családját Klausnak :) De a Vicki-Anna-Jeremy szálra is kíváncsi vagyok amúgy :D

2011. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akárcsak ti, nekem is megvan az Elijah imádatom!!! :D Tök cuki meg szexi, és menő amikor szíveket tép ki. xD Am, szerintem is beleszeretett Elenába, mert ahogy néz rá az olyan...szerelemre utaló. :) Katherine-ről meg ne is beszéljünk, kihasználná szegénykémet, bár lehet hogy lecsapja a drágalátos fejét vagy kitépi a szivecskéjét.
2011. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!