Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeri az alábbi TV3 csatornán...

Ismeri az alábbi TV3 csatornán vetített sci-fi sorozatot?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon régóta próbálom kideríteni mi volt az a sorozat amiért én valaha is a legjobban rajongtam egész életemben, ám az nehezíti meg a dolgomat hogy még kölyök koromban néztem és ráadásul a Viasat 3 "elődjén" a TV3-on. Akkoriban mentek azon a csatornán pl a Szörnyecskék filmek és ment egy sorozat is melyből a következő dolgokra emlékszek csupán:

- Egy anyahajó életét kísérik figyelemmel.

- A főhős rengetegszer emlékszik vissza a gyermekkorára.

- Űrcsatákkal van tele az ellenségük pedig ilyen "pók"-ra hasonlító merev fekete tüskés űrhajókkal támadott.

- Voltak úgynevezett "tankok" olyan emberek akiket tartályokban neveltek föl, és semmi közük a természetes születéshez. Ezek az emberek meg voltak "vetve" ki voltak közösítve a sorozatban de mégis a legénység telljes értékű tagjainak számítottak.

- Minden egyes alkalommal mikor kirajzottak a vadászgépek az anyahajóból, előtte a pilóták csupán egy kabinba ültek bele majd miután az lezárult az belecsatlakozoztt magába a vadászgépbe.


Ennyi az ami megmaradt de a fél karomat adnám azért ha ezt a sorozatot újra megnézhetném mert számomra egy gyerekkort jelképez. Egy hatalmas élmény volt akkor. Segítségeteket előre is köszönöm!!!


2011. júl. 14. 20:40
 1/2 mimano válasza:

Parancsolj: Űrháború 2063


[link]

2011. júl. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm szépen *-* Pontosan ezt kerestem!
2011. júl. 15. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!