Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A glee című amerikai sorozatot...

A glee című amerikai sorozatot valamelyik csatornán adják még vagy le tudom tölteni valahonnan magyarul?

Figyelt kérdés
Mit tudtok erről a sorozatról? Azt hiszem, tavaly az rtl-en ment az x-faktor előtt, de akkor nem igazán jött be. Aztán valamelyik nap néztem pár videót és nagyon megtetszett! Szóval, ha tudja valaki, hogy adják-e még valamelyik csatornán, vagy hogy honnan lehet letölteni, akkor írjon!
2011. aug. 27. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Magyarországon nem adják már... nem értem miért.

Csak torrent oldalakról tudod letölteni, feliratosan, magyarul szerintem max. azt a pár részt, amit leadott az RTL KLub, azt talán letudod tölteni valahonnan...

2011. aug. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába keresem mindenütt, sehonnan nem tudom letölteni. Megnézni igen, az első évadot magyarul, de sokat kell várni, mire betölt 1-1 rész. Nem sok torrent oldalon vagyok fent, de ahol igen, ott nem találtam egy részt sem. Azért köszönöm!
2011. aug. 29. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!