Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet hogy a kárhozottak...

Hogy lehet hogy a kárhozottak királynője 2002es film, amikor aaliyah 2001-ben hunyt el?

Figyelt kérdés
esetleg év eleje/ év vége lehetett, amire megvágták, zenésítették, stb.??
2011. júl. 15. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg úgy történt,hogy a filmet már leforgatták 2001-ben,de az utómunkálatok miatt csak 2002-ben került be a mozikba a kész film!
2011. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aham, én is ilyesmire gondoltam. köszi:)
2011. júl. 15. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
2002-re van datálva a megjelenés és forgalmazás, addigra viszont a forgatások már lezajlottak.
2011. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem..köszi:D
2011. júl. 16. 10:36
 5/5 anonim válasza:
"A 2000-es film után a Kárhozottak Királynője c. horrrorfilmben szerepelt Aaliyah, de azt már nem tudták teljesen leforgatni vele, a tragikus szerencsétlenség miatt. Állítólag rá írták a Honey c. táncfilm főszerepét, amit végül Jessica Alba játszott el. Úgy volt, hogy a Mátrix-trilógia utolsó két filmjében szerepel, de sajnos ez sem jött össze."
2012. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!