Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a Harry...

Mi a véleményed a Harry Potter 8 ról?

Figyelt kérdés

Szerintem a vége lehetett volna jobb. a könyv szerint mesél voldinak potter h mi hogy, meg h visszapattan róla az átok és úgy hal meg nem úgy, hogy akikor levágja a fejét akkor szertefoszlik az öreg.


E miatt egy kissé csalódott vagyok de nekem tetszett


2011. júl. 15. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nincs is 8. rész. Egyébként neked még csak most tűnt fel, h a könyveknek meg a filmeknek majdnem köze sincs egymáshoz?
2011. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez a 7. rész második fele volt. Amúgy a legjobb rész az összes közül. :) Nyilván vannak hiányosságai ,de a filmek sosem pótolhatják a könyvet.
2011. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

mind a 7 (8) rész egyben a szívem csücskének része, így egyben. Majdnem sírtunk a moziban, hogy basszus, lezárult a gyerekkorunk. A Harry Potter az egyik olyan dolog, amitől - ha eszembe jut - egyből nosztalgikus emlékek hada áraszt el. Tíz másodperc alatt lepereg a fél gyermekkoromxD

Amúgy nekem tetszett a film. Nem tudom olyan ember szemével nézni, aki még nem olvasta a könyvet. Naná, hogy a könyvben jobb:) De arra kevés a 130 perc, hogy egy 600 oldalas könyvet jelenetről jelenetre bele lehessen paszírozni. Inkább nézd a rendező szemével. Így is egy csomó elvárásnak kell megfelelnie a filmnek, és még azt is meg kell oldani, hogy minden benne legyen, ugyanakkor mégse minden. Követhetőnek, élvezhetőnek kel lennie, látványosnak, ugyanakkor nem forgathat egy 8 órás filmet, mert azt ki bírná idegekkel?:)

Szerintem nagyon látványos, izgalmas volt, benne voltak a leglényegesebb dolgok a könyvből. A merengős rész tetszett nekem a legjobban, arra nagyon kíváncsi voltam, hogy fogják kivitelezni. Hát, 5-ös lett:)

Bár most, hogy mondod, kicsit azért igazad van:) Kár, hogy azt a részt teljesen kihagyták a sztoriból. De hát ez van:) Szerintem az egyik legjobb film lett. Mondjuk nekem csak egy rész nem tetszett igazán, a 6. Az elég béna lett.

2011. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bocs az offért de aki látta meg tudná mondani, h a voldemort-ot alakító ralph fiennes látható maszk nélkül? mert a könyvben ugye szerepel már a felnőtt tom denem. Pl amikor tanári állásért megy a roxfortba.
2011. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem volt ilyen benne.... vagyis volt egy olyan amikor a csávó ugyan úgy nézett ki mint a nagyfőnök, csak volt rajta bőr :D
2011. júl. 15. 21:11
 6/16 anonim ***** válasza:

Így nézett ki?:D

[link]

2011. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem. Voldemort úgy néz ki, mint Voldemort.
2011. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jó de mielőtt a baleset történt amikor nem tudta megölni harryt kiskorában, normálisan nézett ki, mint egy ember. :D és a könyveb sok ez elötti sztori volt róla
2011. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem. Voldemort fokozatosan változott ilyenné,nem hirtelen. A horcrux-ok miatt elveszítette az emberi mivoltát,Dumbledore világosan elmagyarázza. A 6. részben néhány emlékben láthattuk a fiatal Tom Denem-et ,akiket ugyanúgy fiatal, gyermek ill. tinédzser színészek játszottak.
2011. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az emberi mivolta elvesztését szerintem nem a külsőségekben értette, hanem elveszítette az emberiségét, a lelkét, az érzéseket. És voldemort azért néz ki úgy ahogy mert az 5. részben úgy "rakja össze" peter pettigrew minden féle sz@rságból. Na mind1 szóval ralph fiennes nem látszik eredeti szépségében :) erre voltam csak kíváncsi
2011. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!