Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hozzám hasonlóan utáljátok a...

Hozzám hasonlóan utáljátok a régi filmek modern feldolgozásait?

Figyelt kérdés
Pedig csak 18 vagyok, de nem bírom a modernebb verzióikat. Hazárd megye lordjai (régen sorozat), Miami vice (régen sorozat), Charlie és csokigyár, stb.
2011. júl. 15. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Van pár feldolgozás ami jó, de a legtöbb tényleg sz*r az eredetihez képest.
2011. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül a hazárd megye lordjai tetszik az új feldolgozásba de a többi tényleg fos. Jó van még pár ami elmegy de az is eröltetve van.
2011. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A charliet szeretem. Meg van néhány, ami még tetszik. De a legtöbbet én sem bírom.
2011. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tudom, szerintem pl a charlie-ba elég sok oylat beleírtak, ami nincs az eredetiben, a '60-as évek beli gene wilderes willy wonka és a csokigyár verzió sokkal jobb sztem (bár a közepe kissé lapos, de a történet hibája, tehát a másikra is igaz). ebben is van ami nem az eredeti sztori része, de mivel az író írta a forgatókönyvet is, itt elnézhető. meg a modernben johnny depp nem is a legjobb alakítását nyújtja.
2011. júl. 15. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem láttam az eredetit, így nem tudom összehasonlítani. Vannak olyan részek a Charlie-ban, ami nekem sem kóser, de sok díszlet nagyon tetszett, Johnny Depp tök jól játszotta Wonka szerepét, az umpa lumpák táncai szerintem baromi jók benne. Meg tök hangulatos, ahogy bemutatja Charlie családját:D Karácsony tájt jó nézegetni:)
2011. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az eredeti poénosabb, gene wilder pedig nagyon jó színész. johnny nekem ebben csalódás volt, de meglátás kérdése. ja, és ha charlie családja tetszett, az eredetiben mégjobban tetszene. egyszer olavstam egy kritikát, hogy az igaziban húsvér gyereknek tűnik, az újban mint valami kisangyal, szinte tökéletes. tényleg oylan...
2011. júl. 16. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!