Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe? Látszólag...

Mi a film címe? Látszólag összefüggéstelen eseményekből, szörnyű balesetekből, gyilkosságokból áll a film. A végén derül ki, hogy milyen összefüggések vannak az események között.

Figyelt kérdés

Pl.: egy házaspár elüt egy embert, később kiderül, hogy már halott volt és egy hídról dobták a kocsijukra.

Fiatalok utaznak autóval az egyiknek nagyon kell pisilnie, kipisil az ablakon és közbe valami levágja a hímvesszőjét. Majd visszamennek megkeresni.


2011. júl. 16. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

11:14

[link]

2011. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezt a linket nem gondolod komolyan.D rákattintani nemlehet kijelölni nem lehet mert ez egy fél link és nemhozza be az oldalt
2011. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert én rákattintottam és nekem minden gond nélkül megnyitotta.

De itt egy másik link:

[link]

Ha ezt se tudod megnyitni, beírod a port.hu keresőjébe, hogy 11:14 és kiadja. Elég egyszerű, még a hülyéknek is megy. :)

2011. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. Ez lesz az.
2011. júl. 16. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!