Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok közt: Ti melyik...

Barátok közt: Ti melyik szereplőt írnátok ki legszívesebben a sorozatból, úgy, hogy többet vissza se térjen?

Figyelt kérdés

Balázs és Miki vagy túlélik a robbanást, vagy nem, néhány hét múlva kiderül. De ki(k) az(ok), aki(k)től szívesen vennénk végleges búcsút a sorozatból?

Én legelőször is Zsófit írnám ki, számomra borzasztóan irritáló a karaktere. Szabikáék se maradnának sokáig :D


2011. júl. 19. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Huha, hosszú lista lenne. :)

Akik más nagyon idegesítenek, az általad említett Zsófi :)Kingával kézenfogva, Juli, Laci, Szabiék pereputtya, Géza is sok már nekem, meg biztos van még. Igazából pár kivétellel az egész gárdát lecserélném.

2011. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

21.06:

Ahogy látom, Te inkább egy egészen új Barátok köztöt preferálnál :) Meg tudom érteni! :D

2011. júl. 19. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát jah, szerintem sok karakter már kiégett. Nem is az a legnagyobb baj, hogy idegesítő, mert ilyenek mindig kellenek bele, csak hát már olyan semmilyenek a karakterek, sokszor már csak hülyeségket tudnak kihozni belőlük.
2011. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én Kingát -nyávog,Zsófit-szájhúzogatás
2011. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az összeset,me sz*r az egész sorozat,úgy ahogy van.Csodálkozok is,hogy 10 év után is megy...
2011. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
claudiát....
2011. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én "kicsiSzabi"-t,olyan nagyra van magával,meg Balázs is mert tiszta ego...mikor pl. egyfolytában duzzogot Mikinek,hogy Gersa blablabla,mintha járt volna vele xD
2011. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Senkit, inkább visszahoznék pár régi szereplőt, hogy kevesebb figyelem jusson, mondjuk a Zsófira, meg a Szabira... De ha mondjuk visszajönne a Tildát, meg mondjuk a Zsuzsa is visszaköltözhetne a házba... akkor sokkal jobb lenne. szal én másfelé terelném egy kicsit a dolgokat, és akk nem kéne a Zsófi meg a Szabi rinyálását hallgatni.:D
2011. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!