Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csajok szilikon, ez lesz a...

A Csajok szilikon, ez lesz a Paradicsom c. sorozatból melyik szereplő lennél a legszívesebben és miért? (még azelőtt, hogy Catalina meghalt) És mit csináltatok volna másképp, mint az eredeti szereplők?

Figyelt kérdés
Ha valakinek nem tetszik a kérdés,vagy unja már a Csajok,Szilikon... kérdéseket,akkor az légyszi ne írjon! Köszi!
2009. aug. 14. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Catha lennék, de én biztos nem ölettem volna meg magam,hanem feladtam volna Marcialt és a sok pénzt bezsebeltem volna, Jessica meg had legyen megint csóró.Újrakezdtem volna az életemet és tanultam volna vmit :D
2009. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
82%
Én maximálisan tudok azonosulni Catalina karakterével, de annak a lánynak már nem volt választása... csalódott mindenkiben, és hiába próbált öngyilkos lenni, nem volt elég bátorsága.
2009. aug. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Én a producer lennék és leállítottam volna a forgatást még mielött elkezdődik...
2009. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hahaha...de vicces!

Nem ilyen választ vártam! (utolsónak)

2009. aug. 17. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Catalina v. Dona Hilda, esetleg Jessica. Az első 2 Albeiro és a szépségük miatt. Jessica pedig szintén, mert nagyon szép lány :).
2010. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én Titi mert nem csak jól nézett ki de még jól is keresett... de nem hagytam volna magam rábeszélni arra hogy maradjak a lakásban amikor gyanús volt h keresnek, húztam volna el még aznap :P
2013. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vanessa vagy Julieta. Mégpedig azért, mert Vanessa egy nagyon aranyos, egyszerű teremtés, vajszívű. Julieta viszont keményebb csaj, és ő is aranyos. Ha lehetne, kettőjük közt választanék. Catalina semmiképp nem lennék, mert jól elcseszte az egész életét a kapzsisága miatt.

Ha Vanessa lennék, akkor megpróbáltam volna máshol új életet kezdeni, megpróbáltam volna iskolába járni, vagy valami munkát vállalni.

Julieta helyében legfeljebb annyit változtattam volna, hogy nem mentem volna vissza Méxicoba, vagy ha mégis, akkor vittem volna Szajkót is.

2013. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!