Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ajánl valami jó sorozatot?

Valaki ajánl valami jó sorozatot?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen vége lett a Te vagy az életemnek. Hasonló stílusban keresek valami jó kis sorozatot ,hogy legyen mivel töltenem ez időmet.Jó lenne,ha netről ingyen letölthető lenne,mert nem mindig sikerül a tv-ben megnézni. Lehet vígjáték,romantikus...és hát ...dráma,de nem nagyon szeretek sírni!:) Köszi előre is!
2011. júl. 20. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
született feleségek, két pasi meg egy kicsi, jim szerint a világ, ilyenek jöhetnek? :)
2011. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ..köszönöm szépen :)
2011. júl. 20. 09:55
 3/5 anonim válasza:
így jártam anyátokkal,ha még belefér. Személy szerint nekem a kedvencem :)
2011. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vámpírnaplók (feliratosan!!!!!)

csinos ki hazugságok (pretty little liars)

internátus

nikita

szülifeli

person unknown

castle

helcats

The Nine Life of Chloe King

2011. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! 2.válaszoló: Igen,belefér,mert egyszerre nézem meg őket,hanem ha egy sorozatot kivégzek,csak utána kezdek bele egy másikba. Egyenlőre a Született feleségeket nézem,és ha jól tudom 8 évados,tehát az még eltart egy darabig! ;)
2011. júl. 21. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!