Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen animéket tudtok ajánlan...

Milyen animéket tudtok ajánlani egy olyannak, aki még gyakorlatilag semennyi animét nem látott?

Figyelt kérdés

Ez a semennyi annyiban merül ki, hogy a Pokémont kisgyerekkorom óta imádom; egy barátom mutatta nekem a Beck című sorozatot, ami nagyon tetszett (bár egy kicsit talán lassú volt számomra a története); illetve kíváncsiságból végignéztem az Elfen Liedet, amit szintén imádtam, attól függetlenül, hogy elvileg nem a legideálisabb ezzel kezdeni.


Nagyon alapműveket is írhattok, látjátok, hogy nem vagyok túlzottan művelt animék terén, de a vérengzés és a különböző anime-védjegyek sem zavarnak kifejezetten, tehát a keményebbekkel sincs bajom, legalábbis egészen addig, amíg valami istenigazából elmeborult cuccal nem sikerül megcáfolni a "keményebbekről" alkotott véleményemet.:))


2011. júl. 23. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem vagyok anime-s. Naruto, Death Note és Nana amiket mondanék. :)
2011. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Death Note. Kötelező darab. Nem vagyok oda az animékért, de ez nagyon tetszett.
2011. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vampire Knight. Én nem szeretem az animéket, de erre nagyon rákattantam :)
2011. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ami úgy eddig minden ismerősömnek tetszett: Kuroshitsuji, Death Note, Nana, Black Cat, Code Geass, Full Metal Panic


Ha nincs gondod a lájtos yaoival akkor Junjou Romantica, jókat lehet röhögni rajta:)

2011. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Naruto, InuYasha.
2011. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na azt hiszem, lesz miből válogatni egy jó időre. Kösz szépen a válaszokat!
2011. júl. 24. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!