Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó horrorfilmet?

Figyelt kérdés
Nincs egyáltalán semmi ötletem, valami jót megszeretnék nézni, de nem igazán jut eszembe semmi, amit még nem láttam volna. Valami jót és nem túl régit tudna valaki ajánlani?
2011. okt. 31. 18:20
 1/6 anonim válasza:

nem tudom, milyen horrorfilmeket láttál ediig, de tessék itt van egy kettő amiket én szerettem (12 éves vagyok):

péntek 13 minden része

a bolygó neve halál szintén minden része

álomháború

hannibal lechter

halloween

remélem nem láttad őket:) jó szórakozást!

2011. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fekete karácsony

Borzongás

Halálos kitérő 1,2

Rémálom az ELM utcában (újabb verzió)

Sziklák szeme 1,2

Motel 1,2

2011. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek!

Nem láttam mindet, szóval.. ideje :)

2011. okt. 31. 19:39
 4/6 anonim válasza:
csak nekem tűnzt fel hogy a bólygó neve halálból csak egy rész van, és az az Alien quattrológia része? :O
2011. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyolcadik utas: a Halál

A bolygó neve: Halál

Alien4: Feltámad a Halál

2011. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ami BRUTÁLIS az az Átok 1 Átok 2 Átok 3 (TheGrude 1) (The Grude 2) (The Grude 3) aztán Nem fogadott hívás, Erdei Fantom, A fekete macska (The Black Cat) ezt nCore-n keresd ott van csak fent :D!! Bloody mary Paranormal Activity 1,2 csak ennyi volt a fejembe remélem vmi teteszeni fog beőle :D
2013. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!