Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a válasz a kör 1-es és a...

Mi a válasz a kör 1-es és a silent hill-es kérdésemre?

Figyelt kérdés

Amikor a körben Noah meghal és rachel elégeti a kazettát,de észreveszi az eredetit a kanapé alatt és lejátszódnak kép sorok azok mit jelentenek??

A Silent Hill nincs meg de megakarom nézni, de szeretném hogy akik látták részletesebben mondjanak valamit róla,kicsit többet mint amit a filmes oldik leírnak (:


2011. júl. 28. 12:59
 1/4 Adri baba ***** válasza:
10%

valoszinüleg azt jelenti hogy nincs vége!!!!!!!!!



A Silent Hill nekem annyira nem tetszett ...


1 beteg kislányrol és az anyjárol szol .A kislány mindig silent hillt emlegeti hát az anyja a végére akar járni a dolognak és elviszi őt utközben azonban balesetet szenvednek és amikor magához tér már Silent Hillben van ami tizsta hamu és szürke (a történet alapján leégett egykor)

a kislánya azonban nincs ott,hát a keresésére indul.

Közben a nyomozok megtalálják a kocsit ami balesetett szenvedett de ők sehol,teljesen más dimenzioban vannak..

2011. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
írhattok még (.
2011. aug. 8. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:
A Silent Hillnek a hangulata és képi világa nagyon tetszetős számomra, engem teljesen elvarázsolt :) A történet meg igaz, hogy nem hagyományosan, de szerintem szép. Nekem tetszik, a zenéje is nagyon el lett találva!
2011. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdésből és a Smile-ból arra utalok, hogy egy nőnemű a kérdező. Az SH-nak pofon egyszerű a története, habár érdemes a játékkal is játszani, mert az többet is elárul az egészről. Nos, a kislány beteg és az anyja elviszi egy ismereten helyre, Silent Hill-be. Ott mindenféle fura kreatúrák járkálnak és pusztítják az amúgy igencsak csekély népsűrűséggel rendelkező települést. Igazából SH település mérete beazonosíthatatlan, mivel fokozatosan nő. A SH béli dimenzió igazából nem más, mint a pokol és SH a bejárat. A kislány elszökik az anyja elől, ám Rose mamának apró kis morzsákat hagy hátra (jelen esetben információ töredékekre gondolok, ergo rajz stb-stb). Hogy bonyolítsuk a történetet csatlakozik hozzá egy szkeptikus rendőrnő (Cybil Bennett ) és egy aggódó apuka (Harry Mason). Egy dilinyós vénasszony (Dahlia Gillespie) és egy tökre felesleges szekta, élükön Christabellával.

Jaj, Alessát majdnem kifelejtettem. Ő SH világ megálmodója. Egy kislány, aki különleges képességek birtokában van. Sajna ő nem épp jó célokra használja ezt az adományt.

A filmet érdemes legalább egyszer megnézni, mert magával ragadó és jó a története. Legalább háromszor, hogy az ember megértse. És én még ajánlom, hogy a játékokat is próbáld ki, hisz azok alapján készült el a film. Mellesleg megtudhatsz belőle egyéb érdekes információt is.

Pl: Kik a piramisfejű szörnyek.

Remélem tudtam segíteni.

Ha egyéb kérdésed is volna írj be nyugodtan privibe.

A Körben meg nem tudok segíteni, mivel csak a második részét láttam eddig.

2012. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!