Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Randi lenne, mennyi egy 3D-s...

Randi lenne, mennyi egy 3D-s mozi a Palace-ban szerdán, szemüveg nélkül?

Figyelt kérdés
Nem sűrűn járok moziba, tudom hogy a weboldalon a felnőtt árak vannak kint, szemüveg már van hugomtól 2 db úgyhogy azért nem fizetek külön és szerdán még külön kedvezmény is van. Olyankor mennyi? vagy ha nem is szerdai nap, de amúgy diák 3D-s mozi mennyi? Előre is köszi
2011. júl. 29. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan 1700 Ft körül van, azt hiszem. De nézd meg, neten biztos ki van írva.
2011. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én ugy tudom hogy csak az aréna plázában adják oda a szemüveget ott kell kifizetni de az is csak 170ft/ szemüveg a többi plazaban csak kölcsön adják és lekell adni tehát baszhatod azta két szemcsidet :D bocs a kifejezéésért de elne vidd mert az hót ciki... 1-2száz forint miatt vinni saját szemcsit... főleg ha nem is kellene érte fizetni lol.

ammeg 1600 körül szokott lenni.

2011. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a felnőtt ár 1700, akkor szerintem a diákjegy 1300-1500 körül lesz. És tényleg ne vigyél oda szemüveget mert ott adni fognak, amit a film végén vissza kell adni. Ráadásul nem is biztos, hogy neked olyan szemüveged van, amivel tudjátok nézni. Ha jól tudom 3 féle, vagy mennyi van és ha neked pont nem olyan van, akkor b@szatod és még a csaj is cikinek fog tartani h ezen próbáltál spórolni... meg nem hiszem h kérhetsz szemüveg nélkül jegyet, mivel az árban eleve benne van a "szemüvegár". Na mind1 te tudod...
2011. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

juj mennyi okos ember. :O


1. én vagyok a csaj..csak tájékozott akarok lenni.

2. Palaceban odaadják a szemüveget,szal rohadtul nem 'baszhatom'

3. Palaceban van 2 db jegy ár. van a szemüveggel és van a szemüveg nélküli. Szal igenis lehet vele spórolni, bár tényleg nem sokat.

4. húgom ezen a héten volt szal azóta nem változott a szemüveg, és a honlapon is ez a fajta van kirakva 'hivatalos' szemüvegnek

Úgy tűnik itt senki nem nagyon tud semmit :O mindegy majd kiderül mennyi.

2011. júl. 30. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!