Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a lényeg ebben a filmben...

Mi a lényeg ebben a filmben (Sucker Punch-Álomháború)?

Figyelt kérdés
Mármint én nem értem ezt. Most a csaj a végén agyhallót lesz? Vagy amikor "táncol" akkor mi lesz vele? kikapcsol a tudata? Bocs ha hülyeség a kérdés ,de ez a film valahogy kicsit gagyi és érthetetlen számomra. 3-4/10 pontot adok neki. Mert egyébként klassz jelenetek vannak benne. Csak az egész úgy ahogy van gagyi.
2011. júl. 29. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az egész intézetes részt átvitt értelemben kell érteni. Az nem valóságos csupán elképzeli, hogy ez nem is egy intézet hanem inkább bordélyház. A táncos jelenetek pedig amolyan, álom az álomban.

Mint amikor a Chicago című filmben énekelnek. A betétdalok, a színes részek csak a valóság egyfajta színi előadásba ültetett megnyilvánulásai. Úgy ahogy Roxi elképzeli a valóban megtörténteket színpadra víve.

Ugyan ez van itt is. Amilyen hatással van ránk kívül-kívül állókra az akció jelenet olyan eufóriával nézik a táncot a kívül állók. Másrészt pedig a tánc a kulcs, öngyújtó stb. megszerzési akció metafórája.

Valójában nem táncol, hanem megy begyűjteni a cuccot a bordélyházban, való-valóságban megy begyűjteni a cuccot az elmegyógyintézetben.


Ha láttad (és érted) az Eredet című filmet, ez sem okozhat nagy gondot.

(Mellesleg szerintem 10/7)

2011. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben már értem,kőszi :)
2011. júl. 30. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!