Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van a vámpírnaplókhoz hasonló...

Van a vámpírnaplókhoz hasonló sorozat?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen vámpírosra gondolok, bár az is jöhet, inkább ilyen akciófélére. (Semmi esetre sem ncis-csi-stb nyomozósra!)
2011. júl. 30. 22:06
 1/8 anonim válasza:
35%
True Blood ;)
2011. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
hát ha olyan szar mint az akkor: castle
2011. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 KiaraMira ***** válasza:
92%

Nincs! az az egyetlen tökéletes sorozat!!! <3<3<3 :D

nincs hozzá fogható!! én csak sokára néztem utána megint sorozatot, annyira belémszállt! :D

de ha nagyon unatkozol True Blood. csak ez jóval durvább

2011. júl. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Angel

Buffy, a vámpírok réme

2011. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
The Secret Circle :) Igaz, feliratosan lehet csak nézni még, de a Vámpírnaplók írója írta és ugyanolyan izgalmas sorozat.. :)
2012. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
American horror story
2012. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én is oda vagyok a vámpírnaplókért a könyveket is kiolvastam... A spin-off sorozatát ismered? Ezt akkor ajánlom igazán, ha láttad a 4x20 részét a vámpírnaplóknak, és, ha szereted az ősöket:


[link]



Tessé, ha érdekel itt az első része (nagyon hasonló The Originals (a sötétség kora 1x01 része), és a vámpírnaplók 4x20 része):


[link]



(A youtube-on csak az 1. Része van fent a többit vagy sorozatbaráton vagy indavideon tudod megnézni). Én tényleg csak ajánlani tudom....Remélem tetszeni fog

2019. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Riverdale

Pll

Legacies

2019. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!