Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én érzem így, hogy a...

Csak én érzem így, hogy a Harry Potter 7 2. rész befejezését nagyon elcseszték?

Figyelt kérdés
Számomra akkora csalódás volt a film. Rengeteg bugyuta,érthetetlen jelenettel. Addig volt nézhető amíg harry fel nem támadt... Komolyan majdnem dührohamot kaptam. A Harry Potter-en nöttem fel és ilyen rossz befejezéssel zárják le ezt a remek sorozatot!? Sokkal inkább lehetett volna úgy befejezni, hogy Harry Voldemorttal együtt meghal, vagy valami ötletesebbet,elgondolkodtatóbb de kéremszépen gyerekeik lesznek, és az egész meg tovább előröl?! És most ki jött kivel össze? Mi lett Dracoval? Reméltem, hogy nem egy unalmas Happy End lesz erre tessék, megkaptam!
2011. aug. 2. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem sem tetszett a film. de én olvastam a könyvet, és nem volt érthetetlen...
2011. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy észrevettem nem olvastad el a könyvet.A film valóban elég gyér, ha a végét nézzük, még csak ahhoz sem hasonlít, ahogy a könyvben van.Ajánlom, hogy olvasd el a könyvet, ha kell, csak a 7. részt.Több szerepet kapnak az ereklyék is, amiről ennek a résznek szólnia kellett volna.Lényegében nem változik semmi, tehát a jó győz és megy minden tovább a maga kis nyomvágásában, viszont a megoldás izgalmasabban fogan meg Harry fejében és valahogy más az egész.Mindketten nem halhattak meg mert a jóslat úgy szólt, hogy nem élhet az egyik még él a másik, tehát már akkor tudni lehetett, hogy ilyenről szó nem lesz.
2011. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem ezekkel semmi bajom nem volt, a feltámadás pl bennevolt a könyvben is..

viszont volt benne egy csomó erőltetett poén, ami a könyvben nem volt benne..pl h a luna a longbottongyerekkel összejön..ezek az erőltetett részek nekem nagyon nem jöttek te..

És kicsiGróp sem volt benne <3

2011. aug. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát igen,azok akik csak a filmeket látták,arra számítottak,hogy megértik a történetet ha majd megnézik az utolsó filmet is.

Innen nézve valóban csalódás lehet,mert a filmekből valóban nem lehetett megérteni.

A filmek az egész történet kb 30%-át dolgozta fel.


Érdemes elolvasni,mert zseniális,elgondolkodtató és csavaros történet.Ehhez képest más könyv unalmasnak tűnhet.

2011. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az előttem szólók mindent elmondtak...nekem is csalódás volt a film...bár már a 3.rész óta mondogatom,hogy én több HP filmet nem nézek(előtte még túl kicsi voltam felfogni,hogy mennyire lapos a könyvekhez képest),mégis mindig adtam egy esélyt...főleg most,hogy kettészedték...ez se segített rajtuk...unalmas,igénytelen sztori lett,az egész maszlagnak talán csak a zenéje értékelhető...


Én is ajánlom az olvasást!Voltak benne részek,mikor szakadtam a nevetéstől (pl.egy érdekes kviddicsválogatásnál:D),volt,mikor majd kiugrott a szívem az izgalomtól,volt,hogy bőgtem (arra számítottam,hogy gyerekeknek szóló meséhez illően nem halnak meg a szívemhez közel állók),és bizony az utolsó rész olvasását félbe kellett szakítanom,mert kiborultam,nem bírták az idegeim (túlságosan sötét és valóságos volt)...

Összességében: rengeteg könyvet olvastam már életem során,ehhez hasonlót elképzelni sem tudok...és nem csak a kiváltott érzelmek sokszínűsége miatt,hanem mert az írónak sikerült egy olyan világot megteremtenie,amelyre mindig vágytam gyerekkoromban...de hát ki ne vágyna varázslatokra,csodákra?:D


A szívem csücske ez a sorozat,mindenképpen olvasd el!;)

2011. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

00:12 vagyok..

14éves fiú létemre elbőgtem magam az olvasásnál, amikor a dobby meghalt..

a filmnél viszont az érzelgős része nem jött át..

jó, mondjuk ez még az előző rész vége..:D

2011. aug. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nekem tetszett...:D
2011. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!