Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatajánló nekem. Szóval,...

Sorozatajánló nekem. Szóval, kinek mi a kedvenc sorozata és miért szereti?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 15:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Barátok közt: jó agycsapoló, Yt-n is imádom nézni a legemlékezetesebb jeleneteket, meg este legalább van mit nézni a Tv-ben.


Jóban-rosszban: sok az izgalom benne, mindig történik valami. Földrengések, terrortámadások, emberrablások, szakítások, megcsalások, egymásra találások. Most éppen visszatért a főmaffia a városba, gyűjti az embereit, s amikor készen áll, lecsap.


NCIS: mert egy csapat nem attól csapat, hogy együtt kell dolgozniuk, hanem igazi család. Ott van DiNozzo különleges ügynök, a nőcsábász. David ügynök, a kevert ügynök - rendelkezik tipikus férfias vonásokkal, de ha kell, igazi nővé tud válni. Mcgee ügynök, azaz McTörpe, Törpekirály. Számítógépfüggő, Ő a banda agya. Tony imádja cukkolni, és sose vallaná be, de nagyon szereti (persze nem úgy ;P). Abby a fiatal, laboros leányzó, aki mindig feketében van, állítása szerint otthonában található egy halottas hintója és koporsóban alszik. Sok tetkója van, fülig szerelmes Timbe, és imádja a vezetőjüket, Gibbs-t. Jetro a támasz, igazi apaszerep. Nem szeret íróasztalnál ülni, nem szereti ha elkésnek az emberei, imád taslit adni Tonynak, puszit Abbynek és rámosolyogni Zivára. Aztán ott vannak a szabályai, Nekem az 51-es a kedvencem: "néha hibázol".


A Silla királyság ékköve: történet két ikerhercegnőről, akiket kiskorukban elszakítottak egymástól. Az idősebbiket Cheonmyeongnak, a fiatalabbikat Deok-mannak hívják. Egy gonosz jóslat miatt más birodalomban kell élniük, és sokáig nem is találkozhatnak. Ám egy napon, mikor Deok-man mostohaanyja életét veszti, elindul a Taklamakánból a Kínai Birodalmon keresztül egészen a piciny Silla királyságba, hogy megtudja, ki is Ő valójában... ekkor kezdődik el a valódi történet. Több indok is van, hogy miért szeretem:

1. sokat tanultam belőle.

2. nem a tipikus latin-amerikai, összejövünk, szakítunk, kibékülünk love-story, hanem magáról a kőkemény életről szól, az önfeláldozásról, az igaz barátságokról, a bizalomról és az élet adta küzdelemről.


A királyi ház titkai: Szukbin úrnő.^^ Lehet Őt nem szeretni? Kizárt dolog. Egyszerű pór családba született, s fiatalon árva lett. Saját magának kellett boldogulnia egészen addig, amíg meg nem ismeri Szukdzsong királyt, Korea akkori uralkodóját. Attól kezdve szerelmük kialakulásáról, fiaik megszületéséről, szenvedélyes szerelmükről, az ország virágzásáról és a hatalmi harcokról szól a mese. Végigkövethetjük a nő életét, vagyis hogy hogyan lett Csve Dong yiból Cson úrnő, Szukvon úrnő, Szuki úrnő, végül Szukbin úrnő.


A palota ékköve: hogy én ezen mennyit sírtam. ÉS tanultam! Fantasztikus konyhai praktikákat, szerelmi tippeket lehet ellesni belőle. Története röviden: adott egy kislány (Jang-geum), aki elveszítette a szüleit kimondhatatlanul nagy szája miatt.Édesanyja a halála előtt azt kérte Tőle, hogy legyen a konyha főudvarhölgye, és írja le az életét a főudvarhölgyek titkos könyvébe. an-geum bekerül a palotába, ahol felhívja magára a figyelmet nem csak származásával, hanem okosságával, kedvességével és szépségével is.


Én nagyjából ennyit nézek.


Üdv.


Korea fan.

2011. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

* Jang-geum

* McGee

2011. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
tévét ne nagyon ajánlgassatok, mert olyanom évek óta nincs :D
2011. aug. 3. 23:32
 14/27 anonim ***** válasza:
Aly Mcbiel(Eli Mekbíl), nem tudom, hogy így kell-e leírni, régen a viasat3-on volt, már sehol se adják!!! Nagyon szerettem ezt a sorozatot, Calista Flockhart játszik benne és ügyvédekről szól, elég poénos formában!!!
2011. aug. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
A Békát meg a Jót tudod nézni a tv2.hu-n meg az rtlmost.hu-n. Az NCIS-t beírod a kugliba, vagyis hogy NCIS online és megnézed. U. így a többi sorozatnál.
2011. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

utolsó, kösz, de nem nézek online semmit - torrentezek


a két említett, több ezer részes magyar szappanoperát meg kihagyom köszi ;)

2011. aug. 5. 00:09
 17/27 anonim ***** válasza:
A koreai drámákat le is lehet tölteni! Ajánlom, mert én rengeteget tanultam belőle!
2011. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
true blood. én nagyon szeretem. az első évad eleje kicsit döcögős de aztán beindul rendesen és már a 4. évad fele is kijött:D (amugy egy évad 12 részes, de egy rész egy egész órás:p)
2011. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket, kaptam sok ötletet :) mindenkinek ment a zöld kéz


a true blood sokkal jobb könyvekben ...a 4 széria nekem nagyon nem tetszik, pedig nagyon jó volt az első 2 (bár a könyvekhez viszonyítva borzasztó volt, a könyvek viszont világcsúcsok, ajánlom olvasni mindenkinek)

2011. aug. 10. 14:49
 20/27 anonim ***** válasza:

Skins - egyszerűen imádom , az első 2 évad a legjobb, utána már úk szereplők vannak,de azis nagyon jó.


Vámpírnaplók - nekem nagyon bejött , és szimpatikusak benne a szinészek szerintem :)


Született feleségek - tetszik a történet . :D

2011. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!