Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt egy régi,1970-es években...

Volt egy régi,1970-es években készült film, talán az a címe, hogy "What? ", magyar fordítása "Micsoda? ". Emlékszik erre valaki? Esetleg neten fellelhető valahol?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a film elvileg kijött dvd-n 1-2 éve. Már ha ugyanarra gondolunk: Roman Polanski 1970-es évek elején készült bizarr erotikus vígjátékára. Úgy 11 éve láttam, amikor a tévé leadta, az Iszonyat és a Zsákutca farvizén. Túl sok mindenre nem emlékszem belőle, csak hogy fura volt nagyon, ja és a főhősnővel én is eljátszadoztam volna :) Neten az isohunton érdemes megnézni, onnan biztos hogy letölthető.
2011. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

volt hozzá magyar szinkron?

mert találtam egy torrentet, de az olasz:

[link]

2011. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

itt van még 1:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat! Igen, Polanski egyik filmjéről van szó, én is baromi régen láttam, lehet, hogy kb én is akkor 10-11 évvel ezelőtt. Nem emlékszem kristálytisztán, de a Tv-s verzió anno talán szinkronizált volt.
2011. aug. 4. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!