Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki csalódott a Harry Potter...

Ki csalódott a Harry Potter 7.2. részében?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel én olvastam a könyveket, az 5-6-7(1,2)ben csalódtam, úgy ahogy voltak. Nem is veszem az időt, hogy leírjam miért, borzalmas lett mind a négy utolsó. :/
2011. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett, pedig olvastam a könyvet is.

A film célja részben, hogy a könyvet nem olvasó nézők is értsék és élvezzék a történetet, így nyilván vannak eltérések.

Mindent összevetve, szerintem egy nagyon élvezhető és látványos filmről van szó, az érzelmek is jól átjöttek.

Kicsit, amit személy szerint hiányoltam az a varázslat/mágia, mert inkább az akcióra ment rá a film. Kicsit hiányzott az első film hangulata, de hát maga a könyv is borongós hangulatú volt.


Olvastam amúgy egy cikkben, hogy volt az írónőnek egy másik alternatívája a befejezést illetően, ami úgy működött volna, hogy Harry visszamegy az időben és szülei segítségével legyőzi Voldemortot, majd később ő lett volna a Roxfort igazgatója, és az ő fia lett volna ezután minden idők legsötétebb varázslója. De az írónő hamar elvetette ezt az ötletet, mivel szerződése volt a filmet rendező céggel és ki kellett volna cserélni az egész szereplőgárdát, mivel ugye a főhősök gyerekek lettek volna.


Bocsi, hogy ennyit rizsáztam :D

2011. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
erről én is hallotam
2011. aug. 4. 15:42
 4/5 anonim válasza:
Kár volt meghalnia Perselus Pitonnak!Ő volt a kedvencem!Miért kellett Harry-nek eltennie a könnycseppjét?
2011. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nézd meg a filmet aztán megérted.
2011. aug. 8. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!