Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Smallville...

Mi a véleményetek a Smallville c. sorozatról?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szinkronosan szörnyű, és a CW sorozatok többsége szar.

Viszont 10 évadot megélt, nézd meg az első 3 részt, és az alapján dönts, mivel lehet, hogy én leszarozom, de más az ízlésem.

És azért 3-at nézz, mert néha elszarják az elejét, és csak pár rész után indul be (pl. Spartacus 5. rész után kezdett nagyon ütős lenni, Entourage meg kb első évad utolsó részénél, stb.)

2011. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyik kedvenc sorozatom. Különösen az utolsó 3 évad, de azért mindet szeretem.

Az első 3 rész édeskevés, mert a 8. évadtól közeledik a sorozat a képregényhez, abban már van több képregény-karakter is, míg az első évadok elég messziről kerülik azt. Az első néhány évad tini szappanopera szuperképességű sráccal és persze "szörnyekkel" spékelve.

2011. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kb. ez volt az első sorozat, amit néztem folyamatosan. Vannak erősebb és gyengébb időszakai, de szerintem egyre jobb lett!

Én úgy gondolom, hogy megéri megnézni! Ha tudsz angolul, akkor inkább úgy nézd, mert a szinkronnal tényleg csúnya dolgokat tudnak néha művelni... (Nekem amúgy a 4. évadtól kezdve tetszett a legjobban, előtte is szerettem, de persze ez mindenkinek más)

2011. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

22:20


Lehet kevés a 3 rész, csak ha az nem tetszik akkor időhúzás tovább nézni, mert lehet soha nem fog megtetszeni neki.

Meg aki sok sorozatot néz az nem nézheti tovább, mert más sorozat elől veszi el az időt.

2011. aug. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!