Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mondja a Szerb filmet...

Miért mondja a Szerb filmet mindenki a legbetegebbnek?

Figyelt kérdés
megnéztem a vágatlan verziót,de rengeteg film übereli az egészet,nem értem,dög unalmas volt az egész,mi olyan durva benne?!(nem kell beidézni jeleneteket,láttam,de egyiksem csapta ki a biztosítékot)
2011. okt. 21. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert egy kis gyereket erőszakolnak meg benne, szerintem ezért.
2011. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert egy teljesen elképzelhető valóságos világot mutat be és aki nem tudja,hogy léteznek ilyen emberek ilyen ízléssel,mint a szereplők,azoknak ez megdöbbentő.

Mondjuk azoknak is akik tudnak a létezésükről.

Az aberrált képek,perverziók bemutatásában pedig az eddig látott filmek közül a top 10ben benne van.

Persze gyengén fejlett empatikus képességekkel egy sima filmként is lehet értékelni.

Viszont ha lesz egy gyereked neked is,akkor talán másképp értékeled majd a filmben látottakat.

2011. okt. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó,nem azt mondom,elég durva és beteg,csak azzal van bajom,hogy mindenki a LEGbetegebbnek mondja,holott szerintem van durvább.főleg azért,mert a csecsemős résznél nagyon látszott,hogy kamu,csak vmi játékbaba volt.legalább valami mozgó játékbabát vettek volna a filmhez.
2011. okt. 22. 09:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Nekem kicsit hatásvadász is volt, annyira sokkolni akart, annyira überelni akarta saját magát, hogy már épp ezért nem tudott hatást kiváltani belőlem, a vége felé már egyenesen untam a sok vért, és már nem is tudtam meglepődni semmin. Egyedül az akasztott ki, amikor a saját fiát kellett megdugnia.

De amúgy én se értem, mi volt az annyira nagyon durva. Akkor már inkább a Saw 1, vagy az Eden Lake, na azok pszichikailag sokkal durvábbak, kevesebb liter vérrel is.

2014. dec. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!