Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tud igazi ijesztő horrorfil...

Ki tud igazi ijesztő horrorfilmeket, amin besz*rok? :D

Figyelt kérdés
Sokat láttam már, de azokon besírtam..ezek a mai horrorfilmek... Végre egy olyat szeretnék nézni, amitől nem fogok tudni este aludni, és a takaróm alá bújhatok félelmemben. Tudtok ilyeneket? :D Elöre is köszi 16/L
2011. aug. 12. 12:07
 1/5 anonim válasza:
amitől beszarsz..pl:hasmenés xD am sztem az Utolsó ház balra az nem rossz
2011. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én is ilyet keresek már egy ideje, de úgy tűnik az ember egy idő után immúnis lesz ezekre a dolgokra. Azért tegyél egy próbát az Insidious c. filmmel. [link]

Néhol röhejes, de azért nézhető, még akkor is, ha nem sz*rsz be tőle.


19/L

2011. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TeeCee válasza:
nekem nagyon tetszett a Hívatlanok, van vmi tökjó hangulata, és akár meg is történhetne:)
2011. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Paranormal Activity 1. és 2. rész. ezeken tuti be fogsz szarni, de ha gyakorlott laikus vagy annyira nem leszel elragadtatva tőle. és nézd meg az Átok című filmet, de akkor a takaró alatt sem leszel biztonságban :D
2012. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 christi ***** válasza:
Ja a Hivatlanok a legdurvább film! Meg a Halálos hallgatás.elég fordulatos a film
2012. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!