Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Skins: A többi évad is van...

Skins: A többi évad is van olyan jó mint az első kettő?

Figyelt kérdés

nagyon tetszett és megnézném a többit is.

Tudom, hogy mások a szereplők és egyik ismerősöm azt mondta, hogy a többi évad már sz@r, szerintetek ?


2011. aug. 14. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát... az első kettő felülmúlhatatlan, de, ha megszokod a 3-4. sem rossz. az 5. évadot már egyszerűen nem bírom végig nézni...
2011. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem... az első két évad nagyon tetszett és alig vártam a harmadikat (olvastam persze hogy más szereplők lesznek a középpontban). Viszont csak az első részt néztem meg a harmadikból... nem vagyok a többire kíváncsi. Valahogy hangulatilag sem olyan mint az előző kettő... viszont ez csak az én véleményem (és nem biztos hogy mérvadó pont a fentiek miatt).
2011. aug. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


elkezdtem nézni a 3. évadot, az első rész tényleg pocsék :D

egyébként viszont egész jó, bár igaz, hogy közel sem annyira mint az első két évad :)

Sajnos a fiú karaktereket nem nagyon találták el, de azok a részek, ahol inkább a lányok vannak középpontban, egész jók :)

2011. aug. 15. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!