Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg az "Elfújta a szélben"...

Tényleg az "Elfújta a szélben" van a legromantikusabb csókjelenet?

Figyelt kérdés
Én ezt hallottam, de nem tudom melyik volt az.....kérlek seagítsetek nagyon fúrja az oldalam:)
2009. ápr. 14. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az mikor S. és R. Butler a háború közepén mennek haza Tara-ra. Mikor már majdnem hazaértek, R. Butler közli, hogy ő mégiscsak háborúba vonul, és elbúcsőzik S-tól. Én is hallottam , hogy ez a legromantikusabb. Háát kinek mi.
2009. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg ez??? Tehát akor S. ellöki magátöl R.-t.....és ez olyan fene romantikus???? Köszönöm a válaszod:)
2009. ápr. 14. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szeritem a filmek közül a legromatikusabb csókjelenet a Szerelmünk lapjai c. filmben volt. ez az egyik kedvenc filmem.

http://www.youtube.com/watch?v=kTLDLWhgV1c

2009. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tartják számon a filmtörtélemben, hogy az "első igazi filmes csók". Ami tényleg így van :)
2009. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!