Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak a szünet hátrale...

Mit csináljak a szünet hátralevő részében?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Barátaim nincsenek akikkel találkozhatnék, egy másik városban van pár ember akikkel jóba vagyok, velük majd egy 1hetes táborban találkozok. Van egy 6 éves öcsém, aki egész nap rajtam lóg és eléggé idegesít. Érdekel az ezotéria és elkezdtem rajzolni. Még mivel foglalkozhatnék, esetleg milyen programokra mehetnék el? (Pest közelében lakom, de a szüleim egyedül nem engednek el szinte sehova)
2010. júl. 7. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvashatsz (akár a kötelezőket is!), rajzolhatsz, készíthetsz mandalákat, néha az öcséddel is játszhattok. kártya, társas, stb. , néha besegíthetsz anyukádnak a házimunkában, biztosan örülne neki :)
2010. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig is ezeket csináltam, és mostmár szeretnék valami újat is kipróbálni.
2010. júl. 7. 22:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Kezdj el sütni-főzni tanulni, süss finom sütiket,tök jó szórakozás is lehet, ráadásul finom! :)

Próbálj meg írni regényt, hogyha szeretsz.

Vegyél ki filmet a tk-ból, esetleg tölts le és filmezz vagy menj el moziba.

Görkorizz, sétálgass, közbe hallgass zenét.

2010. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekel az ezotéria, menj el a legközelebbi könyvtárba és vegyél ki minél több olyan könyvet, ami az ezotériáról szól. Nyár végére akár már szakértő is lehetsz...=D

Menj el egy kreatív hobbi-boltba, vegyél textilfestéket, ragasztót, köveket, stb és a régi megunt ruháidat díszitsd fel és szabd át.

Menj el biciklivel kirándulni valahova, ültess virágokat, vegyél buborékfújót és fényképezd le a buborékokat, csinálj magadról vicces képeket, készíts majd a táborról emlékönyvet, rendezd át a szobád vagy újíts fel, rajzolj képregényt, és még sorolhatnám...

Néhány tök jó oldal:

www.neon.hu

www.photobombing.com

www.photofunia.com

www.totallylookslike.com

www.games2girls.com

www.net-a-porter.com (itt ha regisztrálsz összeállíthatod a képzeletbeli új ruhatáradat!)



Hogyhogy nincsenek barátaid?

2010. júl. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak : Velem is hasonló a helyzet , mivel nekem is csak más városokban vannak barátaim , de már le van egy találkozó szervezve , és itt azért nincsenek barátaim , mert engem kiközösítettek azért , mert én máshogy nézek ki ( van rajtam egy kis felesleg) .


Miket csinálj ? Én pl. zenét hallgatok , néha átmegyek uncsimékhoz stb...

2010. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sportolj. ussz biciklizz etc.
2010. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ez már a 2. suli ahol nem tudok beilleszkedni, pedig én nem vagyok olyan, mint a többiek, mindenkinek jót akarok :S
2010. júl. 9. 10:16
 8/9 A kérdező kommentje:
De ők meg meg se akarnak ismerni jobban :(
2010. júl. 9. 10:16
 9/9 anonim ***** válasza:

jÓ K*CS*G*K h nem "fogadnak" be, hisz ők nem voltak olyan helyzetben mint most te vagy, nekem a legjobb bnőm is ide jött, és nem mondtam neki h menj el a p*csába mert rosszul esik neki eg nemis vagyok ilyen típus...


Egyébként írj privit és beszélhetünk...


És miért nem engednek el a szüleid?


az Ezotéria az jó dolog én is imádom :)


Biciklizz, hallgass zenét, olvass, rajzolj, esetleg menj el sétálni és közben ismerkedj vagy msn?

2010. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!