Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik évadban jön össze...

Melyik évadban jön össze Damon és Elena? Vampire Diaries?

Figyelt kérdés
a második évadban még biztos nem. mikor jelenik meg a harmadik évad?
2011. aug. 23. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
össze fognak jönni? :oooooooooo
2011. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

!!!!! SPOILER !!!!!!


A második évad végén lesz egy csókuk, de véleménye mszerint Elena csak megszánja Damont, meg azthiszi, úgyis meg fog halni.

Állítólag a harmadik évadban több Delena jelenet lesz. De még nem tudjuk, hogy összejönnek-e.


A harmadik évad szeptember 15-én jelenik meg, most forgatják Atlantában, és Amerikában a CW-n lesz a premier, itthon pedig azután online lesz elérhető, felirattal, eredeti nyelven.

Magyar premierről még nem tudunk, az még odébb van.

Team forwood :)))

2011. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már rég végig néztem a 2. évadot(angol szinkron magyar felirat sztem ti is ugy nézéttek ezentúl mert a külömbség egyszerűen megdöbbent. A magyar változat ehez képest csak egy nagy rakás sz*r!) Szóval, igen, az utolsó részben Elena megcsókolja Damont, de csak azért mert mindenki azt hiszi h Damon meghal, aztán utána mégsem, hal meg, ráadásul a Katherine látja a csókukat. többet nem mondok el ezzel kapcsolatban, mert nagyon izgi az a rész. De mégeygszer mondom ha rám hallgattok akk inkább agolul nézitek magyar felirattal.
2011. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Végignéztem a második évadot és a csók láttán gondoltam, hogy összejönnek..
2011. aug. 26. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=1w17lNlMEyQ

igen összejönnek :DDDDDDDD

2012. jan. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából nem jönnek össze. Vagyis a 3. évad 13. része nemsokára kijön, de eddig még csak Stefan-nal kikapcsoltatta Klaus az érzéseit, mert olyan Ősi vámpírosan megigézte. És ezért Stef nem foglalkozott Elenával, ami rosszul esett a csajnak. Aztán egyik este Damon mondta, hogy inkább bánja meg, amit tett, mint amit nem, és megcsókolta Elenát. Ő meg visszacsókolta :$$ És most 12. részben Stefan felpofozta miatta Damont, szóval lehet, hogy visszakapjuk a régi öcsikét! :)) :$
2012. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már fent van a 4.évad.. és ott már összejöttek :))
2012. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
pontosan a 4. évadban mikor??:o nem tudomm kivárni, hogy odaérjeeek.:DD
2013. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!