Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek lesz köztük...

Szerintetek lesz köztük valami? (Vámpírnaplók Damon és Elena. )

Figyelt kérdés

Én annyira remélem. Szerintem Damon olyan szépen szereti Elenát nem az,a tipikus pasi aki rögtön neki megy a nőnek,hanem gyengéd és nem esik neki. (1x19 tánc, 2x08 vallomás 2x22 búcsú jelenet, (3x02 -vallomás2)


:)


2011. szept. 25. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a szerintem-re vagy kíváncsi, azt mondom, hogy végiggondolva több manapság népszerű vámpírtörténetet, mindben a főszereplő csaj a másik pasi felé is kacsintgat. Ebből kiindulva, és egyébként is látva, hogy Elena nem közömbös, igent mondok.

Viszont azt is tudom, hogy a történet mit ír, de azt már nem árulom el.

2011. szept. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 cukormookus válasza:

Javasolnam a konyvet elolvasasra, mert szerintem rendkivul figyelemremelto benne Damon es Elena kapcsolatanak fejlodese, viszont nem tudom, hogy a film elkeszitoit mennyire befolyasolja az eredeti tortenet.

Kerdesedre konkret valaszt adva: tudnek neki orulni! :D

2011. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én olyat hallottam, hogy a könyvet úgy akarta L.J.Smith befejezni, hogy Damon összejön Elenával, de a kiadó nem engedte meg neki :/
2011. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
jajj imádom a konyvet ♥ ♥ ♥ de remélem ,hogy Damon ossze jon Elenálval Delena 4ever jajj az a hue kiado :(
2011. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem nézem,de feltételezem,hogy lesz :dddd
2014. márc. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A könyv utolsó részében összejött Elena és Damon. Facebook-on olvastam tegnap, tessék itt a szövege:

Véget ért a Vámpírnaplók könyv változata!

A 13. könyv amely az Unmasked címet viseli lett az utolsó, Elena pedig véglegesen választott Damon és Stefan között.

Ha tudni szeretnéd kit választott menj a tovább gombra.

A Vámpírnaplók könyváltozatban Elena legvégül Damon-t, választotta, magyarul még nem jelent meg eddig az utolsó 3 könyv így nem tudom, hogy miért pont őt választotta.


Úgy örültem neki, vííííííííí.<33333

2014. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!