Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tud valami ojan filmet...

Ki tud valami ojan filmet amin besz*rok a nevetéstöl?

Figyelt kérdés
lécci film cimeket mondjatok.. Hálás köszönet
2011. aug. 25. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az utóbbi években a "Get Him To The Greek" című filmen nevettem a legtöbbet, szerintem nagyon vicces:D Russell Brand játszik benne meg az a dagi srác a Superbad-ből. (Jah a Superbad-et is megnézheted ha nem láttad még, az is LOL :))
2011. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jim Carrey filmek. Azokon sokat lehet röhögni.;) A kedvenceim: Mr. Popper pingvinjei, Minden6ó, Igenember. :))
2011. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lett a válaszommal? a Schindler listással? Törölte a GYIK? Igen trollkodtam, na és akkor mi van? Más ki tehet olyan kérdést hogy : "szerintetek miért volt ilyen a székletem ma reggel?" meg hogy "hova tűnt Damon Hill?" én meg nem viccelődhetek egy kicsit? Vagy ha moderáltak miért nem kaptam figyelmeztetést?
2011. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz kösz,18:16: ezek film címek??
2011. aug. 26. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!