Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki leírná nekem A szerb...

Valaki leírná nekem A szerb film tartalmát?

Figyelt kérdés
még mielőtt valaki azt írná,hogy nézd meg.. nem,nem akarom megnézni,nemhiszem,hogy az én idegzetemnek lett kitalálva! Csak egyszerűen kiváncsi vagyok a sztorira,az egészre ,és ha lenne valaki olyan kedves .. megjutalmazom egy zöld kézzel :)
2011. aug. 31. 21:12
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
51%
Harapófogóval eltávolítják az adott nő fogait, majd az orrát befogva orális közösülésre kényszerítik. Az íly módon kialakult oxigénhiányba a nő belehal. Kielégítette válaszom érdekes vágyaidat? -.-
2017. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
93%

Itt a háborgó, mocskolódó válaszolók mind teljesen hülyék? Szerintetek a kérdező beteges, elfajzott, aberrált, perverz amiért kérdez? Odaírta, hogy nem meri megnézni, mert nem az ő idegeinek való.

Én is emiatt olvastam most utána. Olvastam egy cikket amiben beteg filmként szerepel ( [link] .

Belenézni nem akarok, csak érdekelt mitől annyira beteg. Ahhoz viszont jól jön egy részletesebb leírás azoktól, akik már látták.

Én a filmben szereplő képekkel nem sokkolnám magam, mert valószínűleg megviselne, és napokig ezen járna az agyam. Így olvasni róla viszont mégsem annyira durva, és kellőképpen meggyőzött arról, hogy nem, valóban nem nekem való, maradjak csak a gusztustalan elemeket nélkülöző thrillereknél.

Egyszerű kíváncsiság volt az egész, semmi több. (Valószínű, hogy a kérdező részéről szintén) Mert ugye ha az első válasz azon bekezdését olvassuk,

ami gyakorlatilag a film tartalmát nagy vonalakban írja le, nem értjük mi ebben a beteges, vagy gusztustalan. Egy sima "rémtörténetnek", pszicho-thrillernek tűnik.

De ha már valaki leír 1-2 konkrét jelenetet, abból tudjuk, hogy ez egy gyomorforgató film.

2017. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Borzas_amobabajusz válasza:
Én például el sem tudom képzelni, hogy meg lehet erőszakolni egy újszülött babát is. Engem is érdekel a hogyan, de nem akarom látni. Szürreális kettősség.
jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!