Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Felirat a A. bourne. Ultimatum...

Felirat a A. bourne. Ultimatum.2007. BRRip. XviD. Hun-HDTV és a A. bourne. Rejtely.2002. BRRip. XviD. Hun-HDTV filmekhez?

Figyelt kérdés
Már mindenhol kerestem ehhez a két szinkronos filmhez feliratot, merthogy sok benne az orosz/arab/kazah stb rész. Ha vki esetleg talál, belinkelné nekem?
2011. szept. 2. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Amúgy meg [link]

2011. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát sajna, ezeket az oldalakat már én is megtaláltam, de nem találtam megfelelő feliratot. Olyan feliratot keresek ami szinkronos verzióhoz való. Találtam pár olyat is, de azok meg rosszul voltak időzítve...
2011. szept. 4. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Szinkronos verzióhoz minek felirat? o_O


2. Megfelelő felirat: mivel te kifejezetten BRrip-hez keresel feliratot, az fps-szám számít, tehát pl. 23,976, de ha a felirat neve mellett olvasható a HD is, akkor az szintén BRrip-hez van időzítve.


3. töltsd le a subtitle workshop nevű kis programot, amivel csodálatosan át tudsz időzíteni bármilyen feliratot, és még 1001 más szerkesztést is tudsz eszközölni.

2011. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Te is taálkozhattál már rengeteg olyan filmmel, ami hiába szinkronos, vannak benne olyan részek, amit nem szinkronizáltak le a hitelesség nevében. Esetünkben kémes filmben jól hangzik néhány orosz mondat. Ezekhez keresek én feliratot.


Viszont ez a Subtitle workakármi jól hangzik, ezzel sztem meglesz a végcél. Köszi a tippet!

2011. szept. 5. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Házilag is lehet ám feliratot készíteni, és pl. a Hősökhöz is volt olyan felirat, ahol csak a japán, ill. nem angol nyelvű részeket feliratozták. Kizárt, hogy a Bourne-höz ne legyen ilyen, de ha nincs, az angol szöveg alapján csináld meg te, nem nagy durranás.
2011. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!