Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Twilight Sagában szereplő...

Twilight Sagában szereplő Volturi Jane részletes személyiségére lennék kíváncsi. Van benne jóság? Van egyáltalán humorérzéke?

Figyelt kérdés

Nem rég néztük meg haverokkal az eddigi összes kiadott részt és hát Jane volt aki az én érdeklődésem felkeltette mint karakter és szeretnék többet megtudni erről a leányzóról... Remélem a fanatikus Twájlájght fanok tudnak a kérdésemre válaszólni :)


szóval Jane személyiségére lennék leginkább kíváncsi, hogy van - e benne emberség esetleg jóság? Pl: én mint átlag ember közel tudnék - e hozzá kerülni esetleg valamiféle kapcsolatot létesíteni vele? (ez csak elméleti kérdés) Vagy kinyírna mint egy papírtigrist? :D Őszintén szólva nekem olyan csaj kellene mint Jane :D Imádom azt a karaktert!


2011. szept. 3. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Neked bejön egy gonosz és szadista csaj?:D Hűha... :D

Szerintem nincs benne effajta "gyengítő" jellemvonás. A Volturiban vagy kemény és érzéketlen maradsz, vagy meghalsz. Ő ráadásul élvez másokat kínozni, szereti az erejét fitogtatni és örömét leli benne, ha félnek tőle. Természetesen közel kerülhetnél hozzá, ha vacsorának szervíroznának fel, amúgy meg esélytelen. Hamarabb ölne meg, mint hogy a f*rkad egyáltalán a közelére reagálna xD

2011. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
thx xDDDDD
2011. szept. 4. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!