Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tudná vállalni, hogy...

Valaki tudná vállalni, hogy egy forgatókönyv alapján leforgat egy sitcom sorozatot?

Figyelt kérdés

A sorozat min 50 részes, ha jól menne, akkor több :)

A készítők és a szereplők neve benne lenne a stábban, tehát aki ezen a téren akar elhelyezkedni, annak jó demó :)

4 fiú + 1 lány kéne és még 1-2 statiszta de nekik nem lenne fontos szerepük. Csak a kamerafelvétel (aminek minimum egy 720px × 1280px-es HDnak kéne lennie) és a szereplők szinkronjai kellenének, az effektek és a videó terjesztését már meg tudom oldani :)

Ha valakit érdekel, akkor írjon hozzászólást vagy PM-et.


2011. szept. 11. 16:25
 1/4 A kérdező kommentje:
*1280px × 720px
2011. szept. 11. 16:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Vállalni? Persze, rendes szerződéssel, gázsival, hiszen egy legalább 50 részes sorozat forgatása + utómunkája minimum fél évig tart, vagy még tovább, még akkor is, ha folyamatosan és párhuzamosan megy a felvételi- és utómunka.

És akkor még nem is beszéltünk a felvételi és utómunka-technikáról, amire egy amatőr HD-kamera messze nem elég.


Én már lassan 10 éve vagyok a szakmában, és elhiheted, ha mondom, mindenki magasról lesz@rja, hogy milyen referenciád van. Magyarországon a hazai gyártású sitcom amúgy is bukott dolog, amit eddig forgattak, mind bedőlt, mert egyszerűen nincs hagyománya nálunk a műfajnak.


Szóval nagyon-nagyon-NAGYON meglepődnék, ha bármi is sikerülne a vállalkozásodból. Szerintem az első néhány nehézség, vagy akadály után megunjátok, és feladjátok. Egy ilyen jellegű projekt nem kispénzű amatőröknek való, hiába a lelkesedés, az a filmgyártáshoz nagyon kevés.

Lám, a milliárdos kereskedelmi csatornák is feladták a sitcomos terveiket...


Nem akarlak elkeseríteni, meg lehurrogni, csak láss kicsit tisztán, mikor ilyesmire keresel embereket.

2011. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem is a millios nyereseg miatt szeretnem hanem csak hobbi miatt :) es persze amatorokkel es csak kamerafelvetel meg hang kell hisz mar tobb eve foglalkozom komolyabban is effektekkel :)
2011. szept. 13. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, ez felkeltette az érdeklődésemet :)

Kíváncsi vagyok az effektjeidre. Tudnál küldeni valami linket, akár privátban is? Szívesen megnéznék valami kis demo reelt :)

2011. szept. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!