Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretnék elkezdeni nézni egy...

Szeretnék elkezdeni nézni egy sorozatot. Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Leírok pár infót, hogy milyet szeretnék és ezek alapján melyiket ajánljátok, ami tényleg jó.

A kedvenc sorozatom a Jóbarátok és a Született feleségek, de most olyat néznék, mint az utóbbi, tehát dráma jellegűt, nem humorosat, mint pl. a mostanában nagyon népszerű HIMYM. Olyat szeretnék, ami jelenleg is fut, tehát nem ért még véget. Mivel most kezdem, ezért lehetőleg ne legyen már belőle nagyon sok évad és viszonylag új is legyen.

Köszönöm előre is a válaszokat és/vagy hogy végig olvastad!


2011. okt. 30. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Nézd a Barátok Közt-öt

csak 12 éve megy :D

2011. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

smallville

how i meet your mother

2011. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amivel nem lehet mellélőni: Breaking Bad. Folytatásos, a színészi játék, a sztori, meg úgy az egész zseniális, izgalmas, az első évad 7, a többi 13 részes, most adták egy-két hónapja a 4. évadot.
2011. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Breaking Bad a jelenleg futó (egyik) legjobb sorozat, komoly dráma, de nem olyan dráma, mint a Született feleségek, hanem tényleges dráma.

Első évad elég lassú, aztán beindul, és nagyon badass sorozat lesz.


Ezen kívül a legjobb sorozat a Sons of Anarchy, asszem most megy a 4. évad, ez gyorsabb, mint a BB, komoly dráma, stb.

Egyikkel sem lehet mellélőni (bár olyanról hallottam már, akinek a BB nem tetszett, mert túl komoly volt, de az SoA-t mindenki szereti). 5. résztől indul be nagyon, de akkor megállás nélkül.


Az alapsorozat, amit mindenkinek ajánlott megnéznie a Firefly. Kultuszsorozat lett az évek alatt, de sajnos csak 1 évadot élt meg.


Spartacus: Blood and Sand is istenkirály sorozat, akkora élmény volt minden egyes része (de főleg az 5. résznél indul be).

Eddig 1 évad+egy előzménysorozat.


Dexter, szintén dráma, ajánlott, asszem 5 évad eddig.


House: Gondolom nem kell bemutatni.


Game of Thrones: idei sorozat, 1 évad, középkorban játszódó, mégis teljesen más, mint a Spartacus (bár az nem középkori). HBO sorozat, nagyon ajánlott


Justified: nyomozós sorozat, de nem egy CSI féle.


True Blood: misztikus (főleg vámpír) sorozat, nem rossz.


The Walking Dead: zombis, nem a legjobb sorozat, de nincs sok zombis sorozat, szóval jó ez.


Arrested Development: bár ez kicsit sem dráma, de ha néha kéne vígjáték, ez az egyik legjobb régi.


Új vígjátékok közül Community és Modern Family ajánlott.


The Shield pedig nagyon alap sorozat, bár ennek már vége, 7 évadot megélt, tényleg alapsorozat, ha SoA tetszene, ezt is nézd meg, van nem kevés köze egymáshoz.


Lost: gondolom mindenki ismeri.


Misfits: bár inkább humor, de azért dráma is van benne néha.


Friday Night Lights: bár nem láttam, de ha jól tudom nagyon jó.


Rescue Me: ezt se láttam, de sokat emlegették, úgy tudom erős dráma.


Boardwalk Empire: egy kis múltban játszódó mafia sorozat az HBO-tól.



És még sok.


Ezek közül ami mindenképp ajánlott lenne (igazából az összes, de ha 2-3-ra meg kéne próbálnom leszűkítenem a kört): Sons of Anarchy, Breaking Bad, Firefly

Bár tényleg az összes nézős.


Ha kevésbé kéne komoly dráma, akkor Supernatural.

Nem rossz sorozat, sokak kedvence, bár rohadt klisés, ezerszer jobbak vannak nála, mégis végignéztem eddig 6 évadot, Dean hatalmas arc.

2011. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja azzal meg ne foglalkozz, hogyha valamiből sok évad van, pont az a jó.

Ha nem tetszik pár rész után, akkor úgy sem nézed végig, ha tetszik akkor meg örülj neki, ha 20 évad van belőle, nézheted sokáig.

2011. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg neked utolsó! :))
2011. okt. 30. 22:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, és pont az előbb olvastam a Breaking Badről, te csak megerősítettél benne, szóval az lesz a befutó egyelőre.
2011. okt. 30. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Ok, mindenképp kezdd el.

Ha az első évadot lassúnak érzed, ne kaszáld el, azt a 6-7 részt kibírod, aztán azért pörgősebb lesz a 2. évadra (persze nem lesz egy 24, de nem is ugyanaz a kategória)

2011. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a vak ember vissza néz
2012. aug. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!