Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a lényege a, , Ház a...

Mi a lényege a, , Ház a tónál" című filmnek?

Figyelt kérdés

Nem értem az egész filmet..h lehet az hogy Alex 2004-ben él, Kate meg 2006-ban?? egy idöben élnek egyáltalán? v mi a lényege az egésznek??


ne linkeljétek a wikipédiát v ilyen hasonlókat, mert megtaláltam magamtól is..de nem tudtam meg többet :$


2011. szept. 13. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

off:

Azon a filmen én elaludtam. :) Nem unalmas volt, csak én voltam iszonyú kialvatlan, és ezért sok-sok jelenetet átaludtam. Hát én ezért nem értem a film lényegét. :-))

2011. szept. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Szórakoztat, mint általában a romantikus filmek.
2011. szept. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
11:29 - ezt gondoltam..... :$ DE MI A LÉNYEGE?!
2011. szept. 13. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy percig sem gondolnám, hogy unalmas film lenne! Inkább, lehet, hogy valakinek többször is megkell néznie ahhoz, hogy megértse a lényegét. Bár már 2-3 éve, hogy láttam, én is másodjára kezdtem kapisgálni. Lehet, hogy még mindig nem értem.

A postaláda mintha időkapuként funkcionálna. Ők elméletben más időben élnek, ezért gyakorlatilag lehetetlen lenne, hogy írjanak, és hogy találkozzanak egymással. Mivel szerelembe esnek egymással, naná, hogy megpróbálják kijátszani az idő csapdáját. Ennyi röviden. Egyébként a DEJAVU c. filmmel ugyanez volt nálam a szitu. Nézd meg többször, az talán segíthet.

2011. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :]
2011. szept. 13. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Mi a lényege? Azzal kezdtem a mondatom. Szórakoztat!

A brazil sorozatoknak mi a lényege? Nem ugyanaz? Lekötik az embert. De ha mindenképpen valami mélyreható dolgot kellene írnom, azt válaszolnám, hogy a néző a szereplők vágyainak beteljesedésével éli ki az álmait.

2011. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!