Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó horror filmeket tudtok?

Milyen jó horror filmeket tudtok?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan horror filmet nézni,amiben kutya is van,és félelmetes legyen,mint pl ördögűző.

Nem fontos,hogy legyen benne kutya is,de jó lenne,de az a lényeg,hogy félelmetes legyen.

Na mindenki mondjon 1 filmet és hogy jó horror e vagy sem?


2011. szept. 17. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék valami jó horrort nézni ://

Kutyásat nem tudok de szerintem a Hívatlanok elég félelmetes vagy a Halálos kitérő...

2011. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cujo? Bár könyvben mérföldekkel jobb.
2011. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

cujot láttam,hát én nem mondanám horrornak :)

de azért köszi.

2011. szept. 17. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát kutyásat a Cujo-n kívül én sem tudok :S Viszont ha elég hogy félelmetes legyen akkor rec. Váratlan és félelmetes ;)
2011. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 m3tal.m4ci válasza:
Kedvencek temetője, temető kapu bár a temető kapuban igazából nem is tudom milyen szörnyszülött az... valami kutyámmajom xDDD de nem egy nagy durranás... amit én személy szerint jó filmnek tartok az a Barlang,Átok,Kör,Silent hill,Köpök a sírodra :) és még sok sok van :)) bár véleményem szerint minden horror filmet úgy jó nézni ha: 1.sötétbe nézed 2. ha parázni akarsz egyedül és ha gépen nézed akkor fülhallgatóval max hangerőn, és ezt mind lehetőleg közelről tedd meg.. általában az emberre nem a kép hozza rá a frászt hanem a hangeffektek :)) általában de ezt olykor meglehet cáfolni :))
2012. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!