Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Oidipusz király film?

Oidipusz király film?

Figyelt kérdés
Valaki tudja esetleg, hogy honnan lehet letölteni az Oidipusz király c. filmet? (rendező: Pier Paolo Pasolini)
2011. szept. 23. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyar szinkronnal nem találtam meg a magyar torrentoldalakon, de eredeti szinkronnal, angol felirattal itt megleled: *****


Itt pedig találsz hozzá feliratot, ha igényelsz:

[link]


Annyi a gond, hogy mint láthatod, az első link négy találatot dob ki, abból az utolsó kettő a filmnek az első és második CD-je, a második pedig szintén két CD-s, a feliratot viszont az egy CD-s verzióra írták. Az első találathoz a felirat szerintem stimmelne, de kissé „aggasztó”, hogy senki sem seedeli, a viszonylag sok leech - 25 - ellenére. Amúgy ezt furcsállom is, az ilyen nem túl gyakori egy ötven éves film esetében, sokkal inkább a frissebb, újabb dolgokra jellemző.


Remélem, hogy valamennyire segítettem :-)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A második link nyilván a magyar feliratra vonatkozik, ahogyan az azt követő gondolatmenet is :-) Talán nem volt egyértelmű.
2011. szept. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. szept. 23. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!