Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Gyűrűk Uráról?

Mit gondoltok a Gyűrűk Uráról?

Figyelt kérdés
Ti még emlékeztek a Gyűrűk Urára? Mit gondoltok róla? :D
2011. szept. 26. 17:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy-ket teny:

Nekem a 2005-os könyv van meg. Ez egy konyv. Nehéz, vaskos(kb 10cm vastagságúa könyv), apró betűkkel nagyon vekony papirra nyomtatva. 1140 oldalon. Plusz több mint 100 oldalon csak a fuggelekek vannak: Nyelvek nyelvtani szabályai, évszámok, naptar, térképek, több oldalon keresztül csaladfa rajzok..stb.

Valóban érett olvasónak kell lenni ahhoz, hogy ezt valaki végig olvassa.

Nagyon részletes! Sok helyen már már unalmas (aki a filmet se tudja vegig nézni (mert mondjuk kusza, össze vissza-nak érzi) az bele se kezdjen a könyvbe! (mert olyan lesz neki kb. mintha en egy elektronikáról szóló konyvet próbálnék elolvasni. Más szóval magas, mint a Himalája!:)


Azt viszont en nem értem, hogy miért olvas vagy néz valaki fantasyt, ha nem szereti?


Szóval, ez egy jo kis mese, de nem túl fiatal (vagy az, de érett) gyerekeknek, fiataloknak es felnőtteknek akik szeretnek olvasni, szeretik a fantasyt (olvasni , nézni)a kosztümös filmeket, es nem ilyednek meg egy nehéz olvasmánytól, vagy ha film nézés közben nem csak nézni kell (ki a fejből:)).


Gyerekkéntsose szerettem a star warst. (pedig imádom a sci fi-t) nekem túlbonyolult volt a szöveg, a történet, olyan nagyon politika szaga volt, amellett hogy látványos...űrős..szoval nem szerettem. Aztán olyan husz korul párom folyton mondogatta, hogy na, nézd mar meg ! Oké, megnéztem. Hat azóta mar az összes (eddig megjelent) reszt láttam, nem is egyszer. Azt hiszem csak "fel kellett nőnöm hozzá"...

2017. febr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hibákért bocsi, telefonról potyogok.
2017. febr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!