Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe? (A port.hu-n...

Mi a címe? (A port.hu-n láttam régebben. )

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam egy filmről a port.hu-n, ami egy férfiről szól, aki egy nagy házban lakik. Valakik bekéredzkednek hozzá telefonálni, a csávó beengedi, majd otthagyja őket. Aztán elkezd zajokat hallani a házban. Elkezdi keresni, de nem találja meg, aztán egyszer meglát valakit, és lelövi a puskájával. Erről a valakiről kiderül, hogy az exbaránője. A végén azt hiszem a férfi is meghal.


A szomszédban lakik egy tolószékes fickó, és azt hiszem, a felesége bezárja őt a pincébe, ő pedig nem bír kijutni, mert nem bír még csak az ajtóhoz sem felmenni a lépcső miatt. Mivel pedig nyomozgatott a háza után, tudja, hogy a pincéjét a főszereplő pincéjétől csak egy fal választja el, vagy valami ilyesmi, és egy csákánnyal megpróbál átjutni. A főszereplő pedig ezt is hallja, de nem tudja, hogy honnan jön.


És mintha az lenne a vége, hogy rájukszakad a pince teteje, mikor a főszereplő is lemegy, vagy ilyesmi.


2011. szept. 30. 16:11
 1/1 A kérdező kommentje:
Mivel sosem érkezett válasz, viszont én ennyi év után is ezen kattogtam, végre megvan a film. [link] Gondoltam, megosztom.
2019. aug. 19. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!