Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Family Guy vs South Park?

Family Guy vs South Park?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 20:36
 1/9 Maric Őrangyal válasza:
Family Guy, a South Park-ot is nagyon szeretem, de már nekem nem az igazi...
2011. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
South Park néhány résznél kell egy kis ész is hozzá hogy felfogd habár Family Guy-nál is :D South Parkba az tetszik h többnyire van tanulság a végén!
2011. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Family Guy. A South Park kezd átmenni gagyiba.
2011. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mind kettő jó, de a Family guy jobb.
2011. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hannibál185 válasza:
Egyértelmű South Park
2011. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

őszintén?mindkettő egy idióta butító baromság,de a family guyt én is nézem,mert abban a hülyeség mellett értelmes poénok is vannak,vagy a hülyeségek is jól vannak megcsinálva,de a south park egy undorító mocskolódó kis szar,semmi poén,a grafika szar,a készítők meg alattomos kis tetvek.na ez a véleményem,senki meg ne haragudjon!

egyébként ha valaki csak az öldöklés miatt nézi a south parkot,akkor már inkább happy tree friends,több értelme van...

2011. okt. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tegnap 20:44

tanulság?ha te látsz abban tanulságot...

2011. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Family Guy mert az a helyzet komikumokra és a fa viccekre alapul , a South Park meg a káromkodásra persze a South Park is remek műsor szerintem de inkább a 12évesek nézik a rengeteg káromkodás miatt mert nekik még az a vicces.

A Family Guy viszont a vicces helyzetekre és azok még viccesebb megoldására épül , rengeteg fa vicc .

2012. febr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Tanulság abban aztán nincsen semmi , meg az teljesen csak káromkodásra épül
2012. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!