Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezel, bosszú mindhalálig? (lent)

Ezel, bosszú mindhalálig? (lent)

Figyelt kérdés
Ma láttam az utolsó részt Ezel-ből , és számomra nem eggyértelmű hogy meghal-e ! A vonaton mikor Eysan meghalt bevett valamit s elaludt vagy mi lett de a végén mikor Jan kereste azt mondta hogy az apjához jött és a neve Jan Uchar . Valaki ajtót is nyitott neki de nem láccot hogy ki . Tehát az érdekel hogy Ezel meghalt vagy nem .
2011. okt. 5. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

szia én még júniusban láttam törökül az utolsó részt



igen direkt van így megcsinálva h nem 1értemű!!


mindeki azt gondol bele, amit akar

van aki a halált, és van aki a reményt és azt h túlélte Ezel!



bizonyos jelek az mutatták h Ezel nem halt meg de ez nem 100%


szóval nyitvamaradt kérdés:)


a fantáziádra vna bízva

2011. okt. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

van

mindenki


amúgy a végén Ramiz is direkt úgy beszél h ne legyen egyértelmű:)

2011. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Meg kell értenünk a film mondanivalóját. És azt, hogy Ezel nyitott ajtót.Ezért kapott a fiú minden évben ajándékot, hogy 20 éves korára megkapja az igazi apját. Értitek már. Az öreg nem mérget tett a... gyűrűbe, mert tudta, hogy ez lesz a méreg. Csak altató volt. Kellett adni a fiának pár évet, hogy megértse és elfogadja. Örüljetek, bár szomorú vége lett, de mégis szép. Hisz mindent az öreg irányított még a halála után is!
2011. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem,hogy-hogy nem egyértelmű ez Mindenkinek?!

Mutatták,ahogyan Can az apját kereste a toronyban,ráadásul a nevét is mondta: Can Ucar.Ezel ajtót nyitott,ahol meg is volt a szokásos mozdulat.Gyűrűben pedig nem volt méreg,mikor Ramiz odaadta Ezelnek,mondta,hogy csakis akkor húzza fel,ha készen áll az új életre.

Magyarázza már el nekem valaki ennek az ellenkezőjét,csak hogy értsem,hogy gondoljátok,mert szerintem sehogy sem jön ki ebből az,hogy Ezel meghalt.

2011. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:38 - Van benne valami amit irtál , de én a sajátos mozdulatot nem fedeztem fel .

2011. okt. 5. 21:41
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Ezel! Azért nem egyértelmű, mert nem csak az a lényeg amit látunk, hanem amit magyaráz közben az öreg. Ugye a vonatos jelenet után azt mondta, hogy amit eddig láttunk mind megtörtént, de ami ezután következik, az igazából sosem történt meg. És beszélt arról is, hogy a rosszak nem mindig nyerik el a bűntetésüket, és hogy apa és fia nem találkozhatnak a halált is legyőzve. Persze ezután visszakérdezett, hogy: Vagy mégis? De ezzel csak még inkább bekavarta a nézőt. Szóval egyáltalán nem egyértelmű az amit állítasz. Lehet, hogy számodra igen, de más szemszögből nem. Igazából a nézőre van bízva.
2011. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudom,erre gondolsz:

"Jól figyeljetek arra amit most mondok. Bárkit megölhet az aki szeret. Van aki egy pillantásával teszi. Vannak akik ostoba szavakkal. De amíg a csávák csókokkal ölnek addig a bátrak kardal támadnak. Van akinek a kezét a vágy vezeti és van akinek a kezét a pénz. Létezik nagyon hosszú szerelem és van egészen rövid. Van aki eladja és van aki veszít. Az eddig elmondottak mára régen lezárultak és ami utána következett az valójában soha nem is történt meg. Mert a valódi életben a holtak nem szólnak hozzánk és a szerelem nem erősebb a bosszúnál. Ahol mi élünk ott nincsenek oly erős barátságok amelyekben minden megbocsátatik. A valódi életben az apák és fiúk nem tudnak halált legyőzve egymásra találni. Vagy még is csak tudnak ?" / Ramiz /

A filmben holtak szóltak ,a szerelem erősebb volt a bosszúnál és voltak olyan barátságok melyekben minden megbocsájtatott (Ali).így az apák és fiúk is tudnak egymásra találni.

Bár mindegy is,mindenki úgy gondolja,ahogyan szeretné.Az én véleményem szerint Ezel életben maradt és számomra minden ezt bizonyítja,igen még Ramiz monológja is.

2011. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

meddő vita ez gyerekek:) úgyhogy ne essetek egymás torkának!


pont ez volt a lényege


nincs biztos válasz erre a kérdésre:)

2011. okt. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
"A történtek ellenére Ezel még évekig abban a hitben élt, hogy végül a szerelem és az igazság diadalmaskodni fog."
2011. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
De komoly! Hogy lehet ennyire szóról szóra idézni? Így már tényleg "egyértelműbb"...
2011. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!