Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezel, bosszú mindhalálig? (lent)

Ezel, bosszú mindhalálig? (lent)

Figyelt kérdés
Ma láttam az utolsó részt Ezel-ből , és számomra nem eggyértelmű hogy meghal-e ! A vonaton mikor Eysan meghalt bevett valamit s elaludt vagy mi lett de a végén mikor Jan kereste azt mondta hogy az apjához jött és a neve Jan Uchar . Valaki ajtót is nyitott neki de nem láccot hogy ki . Tehát az érdekel hogy Ezel meghalt vagy nem .
2011. okt. 5. 19:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyébként az idézőnek! Ha ennyire egyértelmű számodra az egész /bár már írtam hogy így számomra is az lett:)/,akkor még azt mondd már meg ki volt az az öreg krapek,aki meglepődött mikor a "gyerek" mondta a nevét...
2011. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem az idéző vagyok, de egyébként az öreg nem a srác nevén lepődött meg, hanem azon, hogy egyáltalán valaki jött a világítótoronyhoz, és az apját kereste.
2011. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
..és az nem tűnt fel senkinek, hogy az Öreg amikor beszélt, akkor azt mondta, hogy "bár a következő képsorok soha nem történtek meg".. Ezel meghalt!
2012. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Én szerintem ezen kár vitázni. Ezt direkt így csinálták meg. Biztos kíváncsiak a reakcióra, ez a féle szavazás él Ezel, nem él Ezel ha többen úgy gondolják,hogy él akkor folytatjuk, ha nem akkor nem lesz folytatás XD


De most komolyra fordítva a szót az Ezel az minden sorozatot felülír nálam, nagyon hatásos és életszerű mert kb az összes sorozat happy end-el végződik, holott tudjuk, hogy az életben nincs minden történetnek jó vége. Vannak jó és rossz emberek. De vajon kiszámít jónak és ki rossznak?

2013. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én nem tom minden török sorozatnak a vége drama nagyon idegesit hogy Eysan meghalt..Szerintem Ezel nem halt meg csak nagyon bat hogy Eysant igen..
2013. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
gyűrűben valószínűleg cián volt___meghalt,sajnos.(az altatótól nem esel össze ilyen hamar,a cián viszont pillanatok alatt öl.
2013. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Nem halt meg.

Gondondolom, ti is megfigyeltétek, hogy mindig piszkálja haját. Erre direkt hansúlyt fektettek, ez bele lett tervezve a filmbe, hogy neki van ez a mozdulata.

A film végén, mikor csak hátulról látszik az a valaki, ugyanezt a mozdulatot csinálja.

Számomra ez egyértelmű.

2016. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hatalmas nagy tévedésbe vagytok ha így értelmeztétek az egész sorozatot. Ezel nem állt bosszút soha , nem bocsátott meg senkinek , felhúzta a gyurut majd uj életet kezdett mindenkitol távol. A vàlasz ott van Ramiz szövegében. Az eddig elmondottak mára régen lezárultak ,és ami utána következett az valójában soha nem is történt meg. -Mert a szerelem nem erosebb a bosszúnál (ennek az ellenkezoje történt) - Ahol mi élünk ott nincsenek olyan eros barátságok amelyekben minden megbocsájtatik (ennek is azbellenkezoje történt) A sorozatban a vissza emlékezések a megtörtént dolgok , a többi már csak Ramiz meséje a levelében megírva , amit az unokáinak írt a halála elott. Minden válasz ott van az öreg utolsó idézetében csak értelmezni kell.
2021. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!