Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatokat néztek?

Milyen sorozatokat néztek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
ami mostanában is megy ? akkor mentalista,castle,supernatural, Secret circle,
2011. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most épp a The Walking Dead-folytatást várom,és ma nekiültem a vadiúj Terra Nová-nak-Spielberg rendezésével-nagyon tetszik
2011. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Épp a One Tree Hill 8. évadát gyűröm, nagyon szeretem. Előtte a Gilmore Girls-t, a 24-et(ez az abszolút kedvenc), Gossip Girl-t, Sisters and Brothers-t, Desperate Housewife-ot, Grey's Anatomy-t, Er-t, Criminal Minds-ot, Sex and the city-t is láttam már. Ezek a kedvenceim, az ilyen-olyan helyszínelők, meg ncis-ek nagyon nem jönnek be, annyira egy kaptafa szerintem. De persze ízlések és pofonok. Neked milyen stílusú sorik jönnek be?
2011. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most éppen követem: Big Bang Theory, House M.D., Dexter, Terra Nova..meglátjuk hogy alakul, meg Boardwalk Empire. Meg nagyon várom a Mad Men és Game of Thrones folytatását. Nemrég hagytam abba a True Blood, Two and a Half Men és Vampire Diaries sorozatokat mert egyszerűen nézhetetlenné váltak.
2011. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Agymenők, Születt feleségek, Grace klinika, Gengszterkorzó, Revenge, Ringer, Homeland, Doktor Addison, Gossip girl, így jártam anyátokkal mindet szigorúan feliratosan, nem szinkronnal.Ezeknél mindegyikénél a legújabb évadok legújabb részeit már legyűrtem. Várom a Spartacust es a Drop dead diva folytatását


De érdemes megnézni a Lost-ot, a Szökést, Nancy ül a fűben-t, 4400-at, a The event-et

2012. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most/pillanat: The Secret Circle, Pretty Little Liars, Felejthetetlen, Skins, Szégyentelenek, The Lying Game, Született Szinglik, Castle, Nikita, Dr.House, Elcserélt Lányok, Hart of Dixie
2012. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!