Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » T i hogyan értelmeztétek az...

T i hogyan értelmeztétek az Ezel c. sorozat utolsó részét?

Figyelt kérdés
Nem teljesen értem a sorozat végét, amikor a már felnőtt Can, Ezel fia, elmegy a világítótoronyhoz. Az ajtóban ki áll? Ti hogy értelmezitek?
2011. okt. 8. 02:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Az 1értelműen Ezel. Több dolog miatt is:


1. Az utolsó rész elején bemondták, hogy jóval később, tehát ha valóságnak vennénk, akkor az megtörtént volna, nem pedig egy álom.

2. Jellegzetes Ezeles fejvakarás.

3. Szerintem Ezel altatót ivott ki a gyűrűből.


Amúgy meg az öreg, aki mondja, hogy a világítótorony zárva, az szerintem Ali.


De amikor a vonaton ott ültek a jó oldalon álló áldozatok, akkor Selmát kihagyták, mert ott ült Eysan és Ezel (de ő nem halt meg), előtte szerintem Kamil ült, előtte Mert, előtte Tefo, előtte meg Ramiz. A vonat másik végén meg Bahar állt. De Selma is a jó oldalon állt, mégis meghalt, de nem volt ott a vonaton. Bakiztak ezzel.

2011. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nemtudom Nekem Cengiz is megfordult a fejemben...habár egy tolószékben odaillőbb lett volna a dolog...

Vagy Ezel szokta ugy vakarni a fejét? Lehet tényleg...

Viszont az öreg kétlem hogy Ali lett volna,mikor elvileg Ő nevelte föl Cant,akkor nem kérdezte volna Tőle,hogy ki Ő...

Mindenesetre sokkolt az utolsó rész Nekem most volt alkalmam megnézni/most szántam el rá magam azóta hogy vége!:(

2011. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!