Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A legfélelmetesebb horror...

A legfélelmetesebb horror film? Cimeket kérek

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez személyfüggő, te lehet hogy mást találsz félelmetesebbnek mint én. Legdurvábbat viszont tudok. Az a címe, hogy "Serbian Film". Nehéz megtalálni, és semmilyen magyar változat sem készült hozzá.
2011. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Paranormal Activity:DD
2011. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

ketsegkivul a Ju-on japan film, a valaha keszult legfelelmetesebb horror.

[link]


a trailer is eleg belole


http://www.youtube.com/watch?v=e8R1dODSbzU

2011. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
a serbian film pedig a velemenyem szerint nem horror, hanem agyatlan szadista verengzes, mondanivalo nelkul, dehat izlesek es pofonok ugye:D
2011. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Félelmeteset" nem is tudok így hirtelen mondani, pedig már kismillió horrort és thrillert láttam. Valahogy én egyik alatt sem tudok igazán "félni".


Olyat viszont tudok mondani, ami alatt végig pattogtam az ágyon, mert annyi "hirtelen rád ijesztő" jelenet volt benne, hogy még 3.-4. alkalommal is megijedtem minden jelenet előtt, hiába tudtam, hogy mi következik:)


Ez pedig a Barlang-című film volt. De nem az Eddie Cibrian-es gyenge verzió, hanem ez:


[link]

2011. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21:43 teljesen egyetértek! Hetekig nem bírtam aludni a film után, képtelen lennék még egyszer megnézni!! :S
2011. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
The Grudge-ét azt én is ajánlom. Betegek ezek a japánok, értik dolgukat az biztos.
2011. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A fűrész. 1-7. Én spec nem félek a horroroktól, a Holtak házát kifejezetten szeretem :D. De ezek.. És ráadásul valós a történet is :S
2011. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én annyira nem szeretem a horrort, inkább az akció-vígjátékokat. De szerintem eddig számomra a Paranormal Activity volt a a legfélelmetesebb. Ajánlom még a Náci Zombikat a horror kedvelőinek, de az inkább horror-vígjáték :D (számomra:P)
2011. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ázsiai: Shutter

Európai: Más világ

Amerikai: Hatodik érzék

2011. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!