Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok színvonalas!...

Mondanátok színvonalas! Modern magyar filmeket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 22:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

valóban nem Argo vagy az Üvegtigris szerű filmeket keresek


filmelmélet-filmtörténet szakos hallgató vagyok és modern magyar filmekről szeretnék kritikát írni (2000 utáni évjárat) amiben a színészi játék, a forgatókönyv stb. kicsit komolyabb színten van


nem feltétlen a moziban is bemutatott filmek ezek, adott esetben tök amatőr kis rendező stáb dob össze fantasztikus dolgokat!

2011. okt. 28. 18:10
 12/17 anonim ***** válasza:
A tréfa c. film belefér?
2012. jan. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Hypollit a lakáj , A Tanú ,Zimmer Feri
2012. febr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Made in HUNGÁRIA! XD
2012. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
sorstalanság? nem unjátok már hogy mindig minden azsidókrol szol?
2013. júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Megjött az első zsidózó, már nagyon hiányzott egy. Ezek a kommentek segítik a térbeli tájékozódásomat...

Szerintem: Kontroll (meglep, hogy még senki nem írta), Sorstalanság, Nyugalom, Moszkva tér.

Esetleg Kaméleon, Valami Amerika, Üvegtigris.

2013. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Most olvastam, hogy mi a célod a filmekkel. Akkor az utolsó 3 kilőve. Viszont szerintem a Kontroll, a Sorstalanság, a Nyugalom és a Moszkva tér értékelhető ilyen szempontból is.
2013. júl. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!