Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lett jobb film? Halálos...

Melyik lett jobb film? Halálos kitérő 1,2 vagy 3?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 23:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%
Van a 3-hoz??? Biztos? Akkor az nekem kell! :D
2011. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs 3hoz, de, hogy az 1.et hagytad utoljára az elég fura. Mivel az az alap és a legjobb.
2011. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom :) Nekem a 2-3-4 rész is tartalmasabb és izgalmasabb, az első kicsit lapos nekem :)
2011. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és erre mondják, hogy "kinek a pap, kinek a papné" :)
2011. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lapos. Egyrészt jól felépített, nagy a feszültség, és az effektek, szereplők. Ezek a folytatásokról nem mondhatóak el, mindössze több bennük a belezés...
2011. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyébként igaz amit írsz :) A belezés több ezért gondolom, hogy pörgősebb, de nem jelenti, hogy az első nem tetszik :) Épp minap néztem meg újra :)

4-ről mi a véleményed? :)

2011. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem rossz a 4., de a havas környezettel voltak fenntartásaim. Előzményfilmnek szerintem gyenge volt, de egyébként bőven nézhető kategória.


Szerinted lesz 5. rész?

2011. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mellesleg nekem az a bajom az egésszel, hogy nem kapható dvd-n a sorozat. Nem tudom mennyire követitek figyelemmel a dvd kínálatot, de a Budapest Film kiad romantikus gyűjteményt, "Mezsgye-trilógia", stb.-t. Az utóbbi elég gyenge a folytatások szintjén, csoda, hogy kiadták. Erre itt egy négyrészes sorozat, amelynek az első két része nagyobb siker volt (függetlenül, hogy csak az első volt mozifilm) nem adják ki. Amikor az Intercomot kérdeztem, nem e adják ki, nemmel válaszoltak "ő ugye a FOX-filmek kiadója". Egyébként Eliza Dushku azt mondta visszatérne szívesen a film egy folytatásába, de nem kérték fel. Na, ez a profizmus. Biztos nem kért volna sokat érte...
2011. dec. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát nagyon remélem, hogy lesz 5. rész. Nagyon szeretem az ilyen jellegű horrorokat, kicsit beteges, de elég életszerű. És nem szellemek szálldogálnak, hanem húsvér emberek gyilkolnak. Remélem lesz 5. :)
2011. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem ez a sorrend

1

4

5

2

3

Nekem ez a sorrend az elsőt nem lehet felülmúlni

2012. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!