Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Ideglelés filmnek mi a vége?

Az Ideglelés filmnek mi a vége?

Figyelt kérdés

najó,nem pontosan fogalmaztam.mi értelme a végének?nagyon felidegesített,hogy nem tudtam meg mi lett Joshal,meg a másik hapsival,szerintetek?vagy kérdezzük másképp:hogy fejeznéd be?

(és nem,nemigazi a film,mielőtt egy élénk fantáziájú elkezdené...)


2011. nov. 5. 11:59
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és mit tudtok az Ideglelés 3-ról?
2011. nov. 5. 12:00
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt nem láttam.


Na a film vége:

Ugyebár már csak a csaj maradt, kiakad stb... és elgurul a kamera, sikoly, végefőcím. Ezek szerint a szellem/boszorkány elkapta őt is.

Ha realisták akarunk lenni, mondhatnánk, hogy a szereplők nem eltűntek közben, csak mondjuk eltévedtek az éjjeli pisilés során. Beparáztak és elszöktek.

Én nem fejezném be sehogy a filmet, hiszen pont az a célja, hogy bizonytalanságban tartson addig, amíg már el nem hiszed, hogy a boszi volt a ludas.

2011. nov. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A történet igaz, de ezeken a felvételeken tényleg színészek vannak. (A létező felvételeket nem lehetett filmre vinni.)

Én kicsit filmszerűbben és horrorisztikusan csináltam volna. Vérfürdős véget készítettem volna. Viszont elvileg pont azért nem csinálták úgy, hogy ne ferdítsék el az igazságot, és a végletekig hasonlítson a megtörtént eseményhez.

Úgy hallottam, hogy az Ideglelés 3. olyan lesz, hogy vegyítik az első film hangulatát és valóságon alapuló történetét a második film vérengzésével. Többet nem tudok róla.

2012. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok,énse nagyon értem a végét.Ugye lemegy a pincébe vagy hova a pasas a kamerával a csaj valahol sikongat,és lent a pincébe áll egy pasi,majd egy pillanat múlva elgurul a kamera.Ez most mi?
2012. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"A történet igaz, de ezeken a felvételeken tényleg színészek vannak. (A létező felvételeket nem lehetett filmre vinni.) "

ugyan már,ne akarj ilyen baromsággal etetni.Egyébként meg annyira unalmas volt a film,hogy a végén már muszáj lett volna valaminek történnie.

2012. jún. 10. 15:16
 6/6 anonim válasza:
De ez tényleg így van. 20 évvel ezelőtt volt is erről sok cikk különféle paranormális témájú újságokban, amikor a film még ötletként sem volt jelen. 3 fiatal valóban eltűnt megőrülésre utaló jelekkel tarkítva, miközben egy boszorkányt kerestek. (5 évvel később készült el a film.)
2016. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!